משאבות בגג בתל אביב

בית > מרכז מידע > משאבות בגג בתל אביב

משאבות בגג בתל אביב לפתרון בעיות לחץ מים

על גגות תל אביב משהו קורה ללא ספק- משאבות בגג בתל אביב הפכו לפתרון מעולה עבור אלו שגרים ברבי הקומות של העיר העברית וסובלים מירידה משמעותית באיכות החיים כתוצאה מלחץ מים ירוד. לכאורה זו נשמעת בעיה פעוטה, אבל אם נחשוב על זה לרגע, פגיעה בלחץ המים מהווה מטרד של ממש. ניסיתם פעם לחפוף שיער ארוך ומלא עם לחץ מים נמוך? איך ההרגשה ביום קר של חורף להתקלח בזרזיף דק של מים? לטווח הרחוק מדובר בבעיה שחשוב לתת לה מענה ובעיר תל אביב כבר הבינו מה הפתרון – פניה למקצוענים בקבוצת דודי משאבות מים.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

בשלב הראשון חשוב להבין מה מקור הבעיה של ירידה בלחץ המים. האם מדובר על סתימה בצינוק הברז? או שמא הצטברה אבנית בברז עצמו? ואולי אכן מדובר בתופעה שמקורה במשאבות לא מספקות? לאחר שהבנו מה מקור הביעה ניתן לטל בה ואם מדובר על תקלה שמקורה במשאבות המים הרי שהתשובה ברורה מאליה: משאבות גג.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

משאבות בגג עשויות לתת מכנה מושלם לתופעה של ירידה בלחץ המים אבל כדי להבטיח מענה יעיל ופעילות תקינה של המשאבה שהתקנו בגג חשוב להקפיד על תכנון מתאים.
כדי שהמשאבה תפעל באופן תקין ולאורך זמן יש להקפיד על מקום ההתקנה, דבר שיוכלו לעשות בעלי מקצוע מוסמכים ואמינים בתחום.

שלב שלישי – איפה להתקין?

משאבות גג בתל אביב יש להתקין בתוך חדר מיוחד ומותאם ובשום אופן לא במקום שבו יהיו חשופות לשמש. ניתן להתקין משאבות גג במסגרת שיפוץ מלא של הבניין, תכנית תמא 38 או כמובן בעת תכנון הבניין.
זכרו שמדובר על פתרון יעיל וקל שיוכל לחסוך לכם הרבה עוגמת נפש בעתיד.
שלב רביעי- מה חשוב לדעת על משאבות גג בתל אביב
כמו כל ציוד גם משאבות גג חשוב לתחזק וכאן נכנסים לתמונה המתקינים של המשאבה שיוכלו להדריך אתכם כיצד לטפל במשאבה וכמובן לספק שירותי תחזוקה שלא תוכלו לבצע בעצמכם. זה כולל ניקוי של הפילטרים וכל המערכת והוצאת לכלוך שיפריע לעבודת המשאבה.

קבוצת דודי משאבות מים מעניקה שירותי התקנה, תחזוקה ותיקון של משאבות בגג בתל אביב במקצועיות וביעילות רבה מזה שנים. החברה מזמינה גם אתכם לפנות דרך אתר האינטרנט ולקבל פתרונות מותאמים לבעיות לחץ מים. צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button