משאבות ביוב בגבעתיים

בית > מרכז מידע > משאבות ביוב בגבעתיים

משאבות ביוב בגבעתיים

מים זורמים למטה, כך כולם יודעים אבל מה נעשה במצב שבו עלינו לבנות מטבח או שירותים במקלט ביתי או ביחידת הדיור שממוקמת מתחת לפני השטח? במצב כזה עלינו למצוא דרך להוביל את הביוב מהיחידה שלנו לביוב המרכזי. בערים ותיקות כמו גבעתיים יש יחידות דיור רבות ולא מעט דירות בנויות בקומת מרתף הבניין, מה שמחייב מענה מתאים לבעיות כמו חיבור צנרת המים של היחידה לביוב המרכזי. הפתרון המסתמן הוא משאבות ביוב שעשויות להעניק מענה הולם ויעיל לבעיה.

שלב ראשון – אבחון הבעיה: מתי נצטרך משאבות ביוב בגבעתיים?
משאבות ביוב נמצאות בתוך מערכת הביוב והן מסייעות להעביר את הנוזלים שבצנרת הביתית לצינור הראשי של הביוב שממוקם מחוץ למבנה המגורים מעל המשאבה. לפיכך, משאבות ביוב בגבעתיים יכולות להיות הכתובת לפתרון ובזכותן יכולים דיירי הדירות הנמוכות ובהן מרתפים, יחידות דיור, חדרים תת קרקעיים, מקלטים וכדומה להשתמש בצנרת מים.

שלב שני – איך פועלות משאבות ביוב?

משאבת הביוב ממוקמת על הצינור הראשי ואליו נאספים מהשירותים, חדרי הרחצה והכיורים של יחידת הדיור כל המים שעוברים בצנרת.
במשאבת הביוב יש מצוף שיפעיל אותה אוטומטית כשיעלה מפלס המים מעל לגובה שנקבע מראש. המשאבה מבצעת עולה מאד פשוטה: היא יונקת את הנוזלים במטרה להעביר אותם מעלה אל צינור הביוב הראשי. בזכות הפעולה של משאבות הביוב אפשר לבנות גם ביחידות שממוקמות מתחת לקרקע ואפילו במקלטים חדרי שירותים, מטבח ומקלחת.

שלב שלישי – איך מתאימים את המשאבה

את משאבות הביוב אפשר לסווג לשני סוגים" משאבות רגילות שבזכותן מתאפשר מעבר חופשי של מים ומשאבות טוחנות שבהן יד סכינים שטוחנות וגורסות את הפסולת של המזון מהכיורים ומהשירותים. לא כמו דירות שממוקמות מעל קו הביוב ושבהן בזכות הכוחות הפיזיקאליים הפסולת נדחפת מטה בדירות שממוקמות מתחת לפני הקרקע אין כוח פיזיקאלי ולכן עלולות להיגרם סתימות ולכן כל כך חשוב להתקין משאבות ביוב במקומות מהסוג הזה.

שלב רביעי – איך מונעים את עוגמת הנפש

פעולות יומיומיות ובסיסיות כמו שתיה, אכילה, רחצה ושימוש בשירותים נעשות על ידינו ללא תשומת לב מיוחדת, עד שמגיע מצב של ביוב שעולה על גדותיו וממנו כבר קשה להתעלם.
דודי משאבות מתמחה בהתקנת משאבות ביוב בגבעתיים והיא מתחזקת ומטפלת בהן באופן רציף. לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי ונגיש. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button