משאבות ביוב בפתח תקווה. הביוב לא זורם מעצמו

בית > מרכז מידע > משאבות ביוב בפתח תקווה. הביוב לא זורם מעצמו

משאבות ביוב - הפתרון שלנו לבעיות ניקוז בפתח תקווה

https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-ביוב/ בפתח תקווה הינן צורך אמיתי בעיר בה לא מעט מהמבנים הם ישנים וחלק מהחדרים, חללי העבודה  או יחידות הדיור נמצאים מתחת לגובה פני האדמה. במקרים רבים, נמצא שהביוב זורם בצנרת ממקום גבוה אל הקרקע תוך שימוש בכוח המשיכה. במקרים בהם יש צורך בהזרמת ביוב ממקום נמוך יחסית לגובה של מערך הביוב העירוני, יהיה צורך במתקני שאיבה.
משאבות ביוב הן התמחות שלנו בקבוצת דודי משאבות ומערכות מים.

אבחון הצרכים בהתאם למצב התשתית

ראשית יש להבין ולהכיר את תשתית הביוב העירונית והנקודות בהן נוכל להתחבר אליה. כל מקום בו יש צורך במשאבות ביוב בפתח תקווה הינו בעצם מקום שנמצא מתחת לגובה הקרקע ויש צורך להזרים נוזלים ממנו, אל קו הביוב העירוני.
חשוב להבין איזה סוג נוזלים יוזרם ובאיזו מידה, על מנת לתת פתרון לשאיבה יעילה של נוזלים ממקומות כמו מקלחות, שירותים ומטבחים הנמצאים שנבנו מתחת למפלס הקרקע.

כיצד פועלות משאבות ביוב בפתח תקווה

בכל משאבת ביוב קיים מצוף המודד את מפלס נוזלי השפכים. כאשר נרשמת עלייה במפלס מעבר לרף עליון מסוים המשאבה מתחילה לפעול ומתבצעת יניקה של הנוזלים והעברתם דרך קווי הצנרת אל מערך צנרת הביוב העירונית.

באיזו משאבה נבחר?

משאבות ביוב בפתח תקווה כוללות שני סוגים. ניתן לבחור במשאבה המעבירה את הנוזלים ללא טיפול כלשהו, או במשאבה בעלת טחינה וגריסה של הפסולת. כשמדובר במשאבות ביוב בפתח תקווה עדיפה המשאבה בעלת יכולת הטחינה, על מנת להבטיח זרימה אפקטיבית של השפכים.

תחזוקה

שימוש תכוף במקלחות, שירותים ומטבחים מחייב הזרמת שפכים תקינה. במבנים שמתחת לפני הקרקע, נופלת מעמסה רבה על משאבות ביוב בפתח תקווה ולכן, חשוב לתחזק את משאבות הביוב באופן שוטף ובפרקי זמן קבועים תוך טיפול מהיר ומדויק בתקלות שצצות מעת לעת.

קבוצת דודי משאבות – השירות שלנו.

בקבוצת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ נצברו לאורך השנים ניסיון רב ומומחיות בתחום התקנת משאבות ביוב, תחזוקת המשאבות, שיפוץ ותיקון במקרה הצורך. פנו אלינו דרך האתר ונשמח לעזור בכל מה שקשור לנושא משאבות ביוב בפתח תקווה ולהציע פתרונות איכותיים.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button