משאבות ביוב בקרית אונו על ידי דודי משאבות

מים הם מקור החיים, אבל הם מקור שזורם לכיוון אחד בהתאם לכוח המשיכה וזה מטה. לכן אם אתם רוצים להשתמש ביחידת המרתף שלכם, או  לדאוג לתחזוקת המקלט שלכם, אתם מוכרחים להתקין משאבת ביוב שתדאג להעברת הנוזלים מהביוב הביתי שלכם לביוב המרכזי הממוקם על פני הקרקע. אנו בקבוצת דודי משאבות מתמחים בהתאמת משאבות ביוב, בתחזוקתן ובטיפול בתקלות בהן.

שלב ראשון – לאבחן את הבעיה ולהחליט מתי צריך משאבות ביוב בקרית אונו

שיפוץ משאבות

החשיבות בהתאמת משאבות ביוב בקרית אונו באופן המדויק והמושלם, כמו גם הקפדה על התחזוקה השוטפת שלהן תמנע מצבים של סתימות, הצפות, ריח רע וכדומה. משאבות אלו נמצאות במערכות הביוב ומאפשרות העברה בטוחה של נוזלים מהביוב אל הביוב המרכזי.

שלב שני – כיצד פועלות משאבות הביוב

ביחידת הדיור ממוקמות משאבות ביוב בקרית אונו על הצינור הראשי. כאן הן אוספות את הנוזלים שנקווים בצנרת מהשירותים, הכיורים והמקלחות. מצוף מפעיל את המשאבה באופן אוטומטי כך שברגע בו הנוזלים מגיעים למפלס מסוים המשאבה נכנסת לפעולה ויונקת את הנוזלים תוך שהיא דואגת להעבירם אל צינור הביוב הראשי. לכאורה פעולה פשוטה, אך היא נותנת אפשרות לקיומם של חיים רגילים גם בקומות מרתף ומקלטים.

שלב שלישי – התאמת משאבת הביוב

כדאי לדעת שקיימים שני סוגים של משאבות ביוב. הראשון הוא של משאבות המבצעות העברת מים, והשני של אלו המצוידות בסכיני טחינה של פסולת המגיעה לצנרת. כאשר מדובר בקומות תת קרקעיות אנו יודעים שהכוח הפיזיקאלי להובלת המים מטה אינו עובד ולכן ההמלצה היא להתקין במקומות אלו משאבות שטוחנות פסולת ולאפשר העברה חלקה ותקינה של הנוזלים. 

שלב רביעי- איך אפשר להימנע מצרות

סתימה בביוב היא סיטואציה לא נעימה במקרה הטוב וצרות נוראיות במקרה הרע. לכן כדי להימנע ממנה מומלץ לבצע מספר פעולות פשוטות שיתחזקו את המשאבה, ולבצע ביקורת ובדיקה תקופתית שלה. אנו בקבוצת דודי משאבות מים נשמח להתאים עבורכם משאבות ביוב בקרית אונו על פי צרכיכם ולדאוג לתחזוקה ובדיקה תקנית של המשאבה. אז צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ונעמוד בשמחה לרשותכם.