משאבות מים בפתח תקווה. הכח המניע של המים

בית > מרכז מידע > משאבות מים בפתח תקווה. הכח המניע של המים

משאבות מים בפתח תקווה לפתרון בעיות לחץ נמוך

פתח תקווה, הלא היא אם המושבות נבנתה לאורך שנים רבות ובה מגוון גדול של מבני מגורים, מבני ציבור ומוסדות שונים, חלקם ישנים מאוד שהתשתית בהם כבר אינה עומדת בסטנדרטים של ימינו. בעיית לחץ מים נמוך ולא מספק, בפרט במקלחות, הנה בעיה אופיינית לרבים מן הבניינים הישנים אך עשויה בהחלט להופיע גם במבנים חדשים יותר. חשוב שלכל דיירי הבניין תהיה אספקת מים תקינה בלחץ הולם וזאת ניתן להשיג על ידי התאמת משאבות מים לכל בניין בהתאם לצורך.
חטיבת משאבות המים של קבוצת דודי מערכות מים ומשאבות, תתקין משאבות מים בפתח תקווה בכל מקום בו הן נדרשות.

בדיקת ומיפוי הצרכים

כאשר זרם המים חלש נפגעת כמובן איכות החיים של דיירי הבניין. קל לקבוע שלחץ המים נמוך, אך כמובן שיש להבין מה הגורם ללחץ המים הלא תקין ולבדוק הן את מצב הצנרת והן את מצב המשאבות.
משאבות מים בפתח תקווה, נמצאות רק בחלק מהבניינים וחלקן לא תקינות או פשוט לא פועלות כלל. בעיה נוספת היא העובדה שבחלק מהבניינים מותקנת משאבה שאינה מתאימה לצרכים הקיימים. במידת הצורך, לאחר המיפוי והבחינה, נמליץ להתקין משאבת מים חדשה בבניין.

אילו פתרונות ניתן להציע?

לאחר בחינת סוג המשאבה (אם קיימת) ובחינת מצב הבניין, גודלו, גובהו וצרכי הדיירים שבו, ניתן להתאים לבניין משאבת מים חדשה. תפקידה של המשאבה הוא להזרים את המים ממקום נמוך כלפי מעלה, עד לקומות הגבוהות תוך שמירה על לחץ תקין לכל האורך. בהתאם למצב, נמליץ לכם על התקנת דגם ספציפי שלמשאבת הגברת לחץ או משאבת סחרור.
חשוב לציין כי כל המשאבות עומדות בסטנדרטים מחמירים ובעלות אישור של מכון התקנים. התקנת משאבות מים בפתח תקווה מחייבת בקרה ותחזוקה שוטפת על מנת לפעול ביעילות ולאורך זמן.

שירות אמין ואחריות

לקבוצת דודי מערכות מים ומשאבות יש אפשרות להתקין מגוון סוגי משאבות לטפל בהן ולתת שירותי תחזוקה שוטפת.
למשאבות שאנו מתקינים יש תקופת אחריות שתאפשר לכם הזמנת תיקון ללא תשלום במידת הצורך (במסגרת תקופת האחריות). את התקנת משאבות מים בפתח תקווה כדאי לכם לתת למומחים של קבוצת דודי. כדי שהמים יזרמו ולא תהיו בלחץ.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button