משאבת ביוב בהרצליה

בית > מרכז מידע > משאבת ביוב בהרצליה

התקנת משאבות ביוב לדירות מרתף בהרצליה

יש לכם יחידת דיור בהרצליה והיא ממוקמת מתחת לפני האדמה? רוצים לצייד את המקלט שלכם בשירותים או מקלחת? בדירות או מקלטים שממוקמים מתחת לפני האדמה יש קושי מיוחד בהעברת השפכים שאמורים לנוע מטה מכוח הכבידה אבל דווקא נדרשים לנוע מעלה אל הביוב המרכזי. במקרים כאלו נדרשות משאבות מתאימות הלא הן משאבות ביוב בהרצליה. דודי מערכות מים מציעה מבחר משאבות ביוב להתקנה בהתאמה מושלמת.

שלב ראשון – מה אתם בדיוק צריכים?

משאבות ביוב בהרצליה נמצאות בכל מקום שבו יש נוזלים מתחת לאדמה שאמורים להגיע אל הביוב המרכזי של העיר. השלב הראון אפוא יהיה לבדוק היכן ממוקם קו הביוב ואיך נבטיח מעבר של השפכים מהיחידה או המקלט אליו. בהתאם לכך נבחר איזו משאבה תהיה הכי מתאימה.

שלב שני – אופן הפעולה של משאבת ביוב בהרצליה

משאבות ביוב בהרצליה וסביבתה עושות פעולה פשוטה למדי: יניקה של הנוזלים כלפי מעלה. על המשאבה יש מצוף מיוחד שמזהה מתי יש עלייה במפלס הנוזלים ואז המשאבה מתחילה לפעול: היא יונקת את הנוזלים יחד עם הפכים ומעבירה אותם למעלה אל הביוב הראשי.

שלב שלישי – בחירת המשאבה המושלמת בשבילכם

משאבות ביוב בהרצליה נחלקות שני סוגים: כאלה שיכולות לטחון וכלה שמעבירות את הנוזלים כמות שהם.
כאשר מדובר על פסולת בקומות מעל לפני הקרקע אין צורך בטחינה של הפסולת היות שהיא נדחפת מטה בעזרת כוח המשיכה. בקומות תת קרקעיות לעומת זאת המשאבה היא מה שמביא  את הנוזלים כלפי מעלה ולכן חשוב לבחור משאבה שיודעת לטחון את הפסולת.

שלב רביעי – תחזוקה טובה

התקנת משאבת ביוב בהרצליה היא מה שיסייע לכם להשתמש במערכת האינסטלציה בנוחות וביעילות, החל ממקלחת טובה, המשך בכביסה וכלה בבישול.
כדי שהאפשרות הזו תישמר לאורך שנים חשוב להקפיד על תחזוקה נכונה טיפול בכל תקלה שמתגלה מעת לעת. קבוצת דודי משאבות תשמח לסייע עם הצוותים המקצועיים שלה.

קבצת דודי מערכות הניסיון והמקצועיות שמבטיחים תמורה טובה לכסף

דודי מערכות ומשאבות מים מעניקה ללקוחותיה שירותי התקנת משאבות ביוב בהרצליה והסביבה תוך מתן ליווי והדרכה מלאים לגבי התחזוקה והטיפול.
בעת הצורך נבצע עבורכם שירותי תיקון וטיפולים שוטפים כדי להבטיח יעילות ופעילות לאורך זמן של המשאבה. צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button