משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת איטליה ספרוני דגם CAM198

בית > מרכז מידע > משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת איטליה ספרוני דגם CAM198

משאבת הגברת לחץ אמינה ושקטה של ספרוני דגם CAM198

משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת איטליה ספרוני דגם CAM198 מאופיינת בהיותה שקטה ואמינה ומושלמת להגברת לחץ המים ולאספקת מים סדירה ממאגרי מים.
תנאי ההפעלה של המשאבה הם טמפרטורת נוזלים מקסימלית של 35 מעלות צלזיוס וטמפרטורות סביבה שמגיעות לכל היותר ל 40 מעלות צלסיוס. הרמת יניקה כוללת היא עד 8 מטרים.
המשאבה מצוידת בלחצן הפעלה ובמנוע אינדוקציה דו קוטבי בעל עוצמה מרבית. למשאבה שכבת בידוד שמגנה עליה ויש לה צינור גמיש עם חיבור, מד לחץ וחיבור שעשוי מפליז. מחיר המשאבה מתחיל מ 1300 ₪.

אז מי אנחנו?

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת איטליה ספרוני דגם CAM198 ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת איטליה ספרוני דגם CAM198 במומחיות ובמקצועיות.
קבוצת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות שאיבה בכל מה שקשור ללחץ מים, אספקת מים וטיפול במערכות מים. הציוד המתקדם והידע המקצועי הופכים את השירות שלנו לאמין ולקוחותינו נהנים מזמינות גבוהה.
ברשותנו מבחר רחב של משאבות ולכן אנו יכולים להתאים לכל לקוח את המשאבה המושלמת עבורו בהתאם לתקציב, ייעוד השימוש וצרכים שונים. לקבלת מידע נוסף פנו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button