משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת אירופאית גרונדפוס דגם CH-4/20

משאבת הגברת לחץ שעשויה מנירוסטה מבית היוצר של הענקית גרונדפוס היא המשאבה המושלמת לדירה פרטית או יחידת דיור. היתרונות הבולטים של המשאבה הם בהיותה שקטה, אמינה ביותר וחסכונית בצריכת החשמל. המשאבה מספקת מענה מושלם ללחצי מים נמוכים בדירות, מרתפים, בתים ובריכות אגירה. משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת אירופאית גרונדפוס דגם CH-4/20 עשויה מנירוסטה והיא מציגה ביצועים מרשימים של 3500 סל"ד. המשאבה מסוגלת לתת מענה למספר דירות (בין שתיים לארבע) ברבי קומות עם מכלי התפשטות מתאימים. מחיר המשאבה הוא החל מ 1300 ₪.

על החברה

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת אירופאית גרונדפוס דגם CH-4/20 ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבת הגברת לחץ רב דרגתית תוצרת אירופאית גרונדפוס דגם CH-4/20 במומחיות ובמקצועיות.

דודי משאבות מים היא קבוצה ותיקה עם ניסיון רב בהתקנה והתאמה של משאבות למערכות מים קיימות בגופים פרטיים או מסחריים. החברה מעניקה שירות אמין ומקצועי במחירים הוגנים ומזמינה אתכם ליהנות מכל מוצרי החברה והמידע המקצועי שמוצג באתר. לקבלת מידע נוסף או לכל שאלה אל תהססו לפנות אלינו דרך האתר ונעמוד לרשותכם בהקדם.