מתעניינים בתחזוקת מערכות סולאריות ברעננה?

בית > מרכז מידע > מתעניינים בתחזוקת מערכות סולאריות ברעננה?

תחזוקת מערכות סולאריות רעננה

תפקידן של מערכות סולאריות הוא לחמם את המים באמצעות חום השמש. יתרונות רבים טמונים בשימוש מערכות סולאריות בארץ שטופת שמש כמו ישראל: חיסכון ענק במשאבים וחשמל, תרומה לאיכות הסביבה ויעילות אנרגטית גבוהה. כדי ליהנות מיתרונות אלה חשוב להקפיד על תחזוקה וטיפול שוטף לפי הוראות היצרן, כמו בכל תחומי החיים ובכל המכשירים שמסביבנו, כך גם כאן.

אבל כיצד נבטיח הפעלה תקינה של מערכות סולאריות ברעננה או בכל עיר אחרת על מנת לנצל את יתרונותיה המובהקים? חובה להקפיד על תחזוקת מערכות סולאריות על ידי מומחים בתחום כמו למשל חברת דודי מערכות ומשאבות מים שמטפלת ומתחזקת באופן שוטף במערכות מים בכלל ובמערכות סולאריות בפרט.

שלב ראשון – בדיקה ואבחון המערכת הסולארית

בדיקה יסודית של מערכות סולאריות ברעננה ובסביבה תבטיח אבחון מהיר של תקלות, במידה וישנן, ופתרון מהיר לבעיית המים החמים. בדרך כלל התקלה הנפוצה במערכת זו היא מיקום שאינו אופטימלי על הגג או חוסר במים חמים.
כאשר מוצאים מהי נקודת התורפה בוחרים את התיקון המיטבי על מנת להביא את המערכת לפעולה מיטבית במהירות האפשרית.

שלב שני- התאמת התיקון

אופי הליקוי הוא זה שיקבע מהו התיקון הרצוי למערכת הסולארית. לעיתים, הפתרון הנפוץ כאשר המים אינם מספיק חמים הוא התקנת משאבת סחרור, שמשמרת את המים בשעות הלילה וחוסכת באופן ניכר בחשמל.
צוות המומחים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים ישמחו לעמוד לרשותכם ולתקן את הליקוי . אם ישנו צורך בכך אף יתקינו לכם משאבת סחרור במהלך תחזוקת מערכות סולאריות ברעננה או היכן שתצטרכו.

שלב שלישי- ניקיון ותחזוקה על ידי המומחים בתחום

תחזוקה נכונה של מערכת סולארית מתחילה בניקיונה השוטף, וזאת מפני שהקולטנים הם אלה שאחראיים לקלוט את השמש ולהפיקה לחשמל וכאשר הם לא נקיים, פעילותם אינה מיטבית.

חברת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בהתקנה ותחזוקת מערכות סולאריות ברעננה, מטובי היצרנים, ותספק לכם שירות אמין, מהיר ומקצועי שמבוסס על ניסיון רב שנים בתחום זה. פנו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה, לייעץ לכם ולהתאים את הפתרון הטוב ביותר למערכת הסולארית שלכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button