ניקוי וחיטוי מאגרים בתל אביב

בית > מרכז מידע > ניקוי וחיטוי מאגרים בתל אביב

ניקוי וחיטוי מאגרי מים

מים הם דבר מופלא אבל מעצם היותם יסוד כה חזק יש לטפל בהם בזהירות ובאחריות. מאגרי מים למשם הם מסוג הדברים שצריכים לזכות בהתייחסות מיוחדת. תחזוקה שוטפת של מאגרי מים היא הכרחית לשמירה על בטיחות בתברואה ובכלל וחשוב לדעת כיצד לבצע אותה.
 קבוצת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מתמחה בניקוי וחיטוי מאגרי מים לשמירה ע הבריאות שלכם.
ניקוי וחיטוי מאגרי מים בתל אביב- מתי נבצע את זה?
משרד הבריאות מחייב כל בניין משותף לבצע ניקוי וחיטוי של מאגרי המים אחת לשנה כדי להבטיח אספקת מים טובה בעת מצבי חירום כמו שריפה למשל וגם כדי להבטיח את איכות המים שנכנסים לצנרת הבית. הפעולה של ניקוי וחיטוי מאגרי מים בתל אביב מאפשרת גם מילוי מחדש של המאגרים כדי להבטיח מענה במצבי חירום.

מה כולל חיטוי וניקוי של מאגרי המים?

במסגרת הפעולה הזו מבוצע ניקוי וחיטוי שמבטיח שמאגר המים לא יזדהם. זה כולל ריקון של בריכת המים בבניין, ניקוי שטח המאגר ומילוי מחדש בהתאם לתקן.

איך מבצעים ניקוי וחיטוי של מאגרי המים?

את חיטוי המים מבצעים על ידי מכשירים מיוחדים שמביאים את המים במאגר לרמת ניקיון גבוהה שתבטיח לכל דיירי הבית אספקת מים תקינים עד לשנה הבאה.
הכלים שבהם נעשה הניקוי מבצעים ניקיון יסודי שמונע הצטברות מזהמים שעלולים לסכן את המאגר כולו.

מה הסכנות במאגר מים לא מחוטא?

מים עומדים שלא מטופלים כהלכה עלולים לכן את בני הבית בזיהומים שונים, אבק והימצאות חיות כמו חולדות, עכברים וכדומה. ניקוי המים באופן סדיר על ידי חברה מוסמכת יבטיח לכם שימוש במים נקיים שעומדים בתקנים של משרד הבריאות.
הדבר נכון במיוחד לבניינים ישנים שלא תוחזקו כהלכה.

מניעת חדירה של חרקים למאגר המים

איטום נכון של המאגרים עם רשתות וספוגים יחד עם כיסוי הפתחים של המאגרים ברשת נגד יתושים יבטיחו מניעה של כניסת חרקים לתוך המאגר. משום שמים עומדים מזמינים מיד יתושים, הפעולה הזו חיונית גם כדי להבטיח מניעה של כניסת יתושים לבניין.
עוד חשוב לבצע ביקורת של כל מערכת המשאבות מדי כמה חודשים כדי להבטיח תקינות של כל המערכת.
קבוצת דודי משאבות מים מעניקה שירותי ניקוי וחיטוי של מאגרי מים בהתאם לדרישות משרד הבריאות ולפי התקנים המחמירים. נשמח לעמוד לרשותכם עם הצוות המקצועי שלנו- צרו קשר בקלות ובמהירות דרך אתר האינטרנט של החברה.

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button