מאגרי מים דורשים תחזוקה שוטפת

כשאתם מתגוררים בבניין וחולקים אותו עם שכנים רבים יש לכם אספקת מים בלחץ גבוה המיועד לקומות העליונות של הבניין. מאגרי המים יכולים להימצא במכל פלסטיק, בחדר עשוי בטון, בגגות, במיוחד בבניין מעל ארבע קומות. מי שממלא את מאגרי המים הם העירייה. המים הללו טובים גם לקומות הגבוהות וגם לשעת חירום וכוללים מים לשתייה, לרחצה ולשטיפה. אומנם בשעות חירום ודאי יהיה שימוש למאגרי המים, אך נדרשת תחזוקה שוטפת של מאגרי המים, אחרת הם לא יוכלו להיות שמישים. התחזוקה השוטפת כוללת ניקוי מאגרי מים כך שישמרו על איכותם. את התקנה של מכון התקנים ניסחו כבר ב2004 בשיתוף משרד הבריאות, לכן חשוב להקפיד על ניקיון וסטריליות שיכולים להתבצע רק על ידיה של חברה מקצועית.

הסיבה לחשיבות של ניקוי מאגרי מים

שאלתם את עצמכם מה יקרה למאגרי המים אם הם לא ינוקו ולא ישמרו על איכותם? כמובן, חפצים יכולים לחדור אל מאגרי המים ולזהם את המים, הזיהום יכול להוביל למחלות, הלכלוך שהצטבר יכול לגרום לחלודה, לחיידקים ולמזיקים שלא הייתם רוצים לפגוש שם בסביבה. רק חיטוי וניקיון יסודיים על ידיה של חברה בעלת המכשור המקצועי והמתאים יוכלו להשלים את המלאכה באופן יסודי וצח. ניקוי מאגרי מים 24/7 הוא השירות המועדף. כך אתם יכולים לבחור את השעה המועדפת והנוחה לניקיון מוצלח.

ניקוי מאגרי מים

חובת ניקוי – אחת לשנה

חובת ניקוי מאגרי מים בכל בניין משותף תתבצע אחת לשנה. שירות ניקוי מאגרי מים 24 שעות ביממה יאפשר לכם לבחור מתי נכון עבורכם להקדיש את הזמן לשירות הניקיון. הרשות המקומית היא האחראית על הקמת המכלים למאגרי המים, אך התחזוקה מוטלת על הדיירים בבניין. במהלך הניקיון והחיטוי תתבצע דגימה של המים ותילקח לבדיקות במעבדה כדי לחפש חיידקים וכדי לתהות על קנקנה של איכות המים. רשות המים תקבל את תוצאות המעבדה ותפעל בהתאם לממצאים. מי שלא יקפיד על ניקוי מאגרי מים עלול למצוא את עצמו ללא מים במאגרים המשותפים.

מה כולל הניקוי?

שירות ניקוי מאגרי מים 24/7 כולל ניקוי הסביבה של המאגר, ניקוי המאגר, הזרמת מים, הוצאת פסולת, חיטוי בכלור, חיטוי בקיטור, דגימת מים ושליחתם למעבדה. חברת "דודי שאיבות בע"מ" תעניק לכם שירות ניקוי מאל"ף ועד תי"ו באמצעות ציוד מקצועי ומוקפד. לפרטים נוספים וליצירת קשר התקשרו או שלחו מייל מייד: 073-7826176,  [email protected]