פרסוסטט ברמת גן

בית > מרכז מידע > פרסוסטט ברמת גן

פתרון בעיות לחץ מים נמוך ברמת גן בעזרת פרסוסטט

פרסוסטט הוא רכיב חיוני במערכות מים שונות. הוא נקרא גם מפסק לחץ, ותפקידו הוא לדאוג שהמשאבה או המכונה יוכלו לפעול ללא תקלה – על סמך לחץ המים המתאים למערכת. פרסוסטטים מותקנים במערכות מים של מגדלים רבי קומות ברמת גן וזאת משום שבהם הגעת המים לקומות העליונות נשענת על משאבה – וזו כאמור זקוקה גם לפרסוסטט.
אגב, פרסוסטטים מותקנים גם במכשירי החשמל שפועלים על בסיס מים (מכונת כביסה, מדיח, מכונת קפה) ויש גם פרסוסטטים של גז שתפקידם הוא כמובן לוודא שלחץ הגז תקין לחלוטין. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מספקת שירותים שונים הקשורים לפרסוסטט ברמת גן, לרבות בדיקות תקינות והתקנת פרסוסטט חדש.

פתרון מיטבי ללחץ מים תקין

גרים באחת הקומות העליונות והמקלחת מאכזבת אתכם בגלל לחץ מים נמוך? אנשי המקצוע שלנו יוכלו לפתור לכם את הבעיה ולהבטיח זרם מים חזק מספיק – על בסיס בדיקה מקצועית ובמידת הצורך התקנת פרסוסטט.

שלב ראשון – בדיקה יסודית של לחצי המים במקום

השלב הראשון בטיפול בבעיה הוא בדיקת ביצועי מערכת המים, ובפרט לחץ המים בנקודות רלוונטיות שונות. כמו כן נבחן את מבנה המערכת, ובמיוחד אם ישנה משאבה שמסייעת לדחוף את המים כלפי מעלה. אם אכן יש משאבה ויש בה פרסוסטט נבדוק את תקינותו.

שלב שני – קביעת אופן הטיפול

אם ישנה משאבה, ייתכן שהבעיה היא ההגדרות של הפרסוסטט. הגדרות לא נכונות יובילו ללחץ מים נמוך, ואילו הגדרות מדויקות יגרמו לכך שמכל ברז אצלכם בבית יצאו מים בעוצמת זרם מתאימה.

שלב שלישי – התקנת פרסוסטט ברמת גן

במקרים שבהם נדרשת התקנת פרסוסטט ברמת גן, נעשה זאת עבורכם וכמובן שנבחר את ההגדרות המיטביות עבורו.
חשוב להדגיש שכיוון פרסוסטט מחייב ניסיון רב ועוד קודם לכן ההתקנה חייבת להתבצע במיומנות על-מנת להבטיח פעולה תקינה של המדחס.

שלב רביעי – בדיקת המערכת

לאחר השלמת הטיפול בבעיה, נבדוק את תפקוד המערכת, את נוריות ההתראה ואת ההגדרות של מד הלחץ, וכמו כן את זרם המים בכל נקודה שבה הוא היה חלש. רק לאחר שנוודא שהכל תקין, נעזוב את המקום.

לחץ מים נמוך הוא לא גזירת גורל – יש פתרון
אם גם אצלכם בנכס לחץ המים נמוך מדי, אין סיבה להתפשר. המומחיות של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים באה לידי ביטוי בטיפול בבעיה זו, ובפרט בהתקנת פרסוסטט ברמת גן. בצעד הראשון בדרך ללחץ מים מתאים הוא להשאיר פרטים כאן באתר – ואנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button