פרסוסטט בתל אביב

בית > מרכז מידע > פרסוסטט בתל אביב

התקנת פרסוסטט תל אביב לפתרון בעיות לחץ מים חלש

פרסוסטט מודד את גובה המים במיכל, במכונה או במשאבה. תפקידו לוודא שהמכונה או המשאבה פועלות באופן תקין לפי לחץ המים או הגז שהוגדר מראש. פרסוסטט קיים גם במכשירי חשמל שבהם יש סירקולציה של מים כמו מדיחי כלים, מכונות כביסה, מכונות קפה ועוד.
המכשיר מותקן גם במכונות העושות שימוש בגז, ויש צורך לווסת את הלחץ כדי להביא לפעולה תקינה ובטיחותית לאורך זמן. היכן מותקן פרסוסטט בתל אביב למשל? בבנייני מגורים רבי קומות לחץ המים המוזרמים ממאגרים או ממגדלי מים אינו מצליח להגיע לקומות העליונות. במקומות כאלה מותקנת משאבה שתפקידה "לעזור" ולדחוף את המים בלחץ כלפי מעלה.
כדי לווסת את פעולת המשאבות הללו ישנו מד גובה, פרסוסטט, אשר מנטר את הלחץ במיכלים לפי הגדרות המותקנות בו מראש.

פתרונות ליעילות לחץ המים

אם אתם גרים בקומות עליונות ולחץ המים בבית אינו מאפשר ליהנות ממקלחת ראויה, המומחים שלנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים ישמחו לסייע לכם לפתור את הבעיה וליהנות מזרם מים נעים ומרענן.

שלב ראשון – בדיקת לחץ המים

אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו יגיעו לבניין ויבדקו את לחץ המים הקיים, והאם קיימת משאבה לסיוע בדחיפת המים לקומות העליונות ובה מותקן פרסוסטט בתל אביב.

שלב שני – בדיקת תקינות ובחירת אפשרויות הטיפול

אם קיימת משאבה בבניין, יש לבחון את מצבה והאם ההגדרות של מד הלחץ תקינות. מד הלחץ נכנס לפעולה על פי הגדרות שהוכנסו. פרסוסטט בתל אביב ובכל מקום שבו יותקן ברחבי הארץ יכול לשנות את אופן צריכת המים מן הקצה אל הקצה ולהביא לזרם חזק בכל קומה.

שלב שלישי – התקנת פרסוסטט

אנשי המקצוע שלנו יתקינו את המכשיר במשאבת המים ויגדירו את מד הלחץ והפעילות המיטבית להפעלתו. רק מומחים מנוסים שיודעים לכוון את המכשיר יוכלו להתקין אותו בבטחה כדי שהמדחס יפעל היטב.

שלב רביעי – בדיקת נוריות ופעולה

לאחר ההתקנה אנשי המקצוע שלנו יבדקו את נוריות ההתראה ואת הגדרות מד הלחץ כדי לוודא את תקינותו בהפעלת מכשירים שונים הצורכים מים בקומות העליונות.

אם גם אתם סובלים מלחץ מים נמוך בבניין, אל תקבלו את המצב כגזירה משמיים, פנו אלינו ונוכל לסייע לכם ליהנות מזרם מים איכותי. 073-7826176

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button