פתיחת סתימות בפתח תקווה. שומרים על זרימה חופשית

בית > מרכז מידע > פתיחת סתימות בפתח תקווה. שומרים על זרימה חופשית

סתימות בצנרת

זה קורה לעתים, המים עולים באסלה, או למטה בשטח המשותף של הבניין ואז גם מציפים את הלובי או את החצר. הריחות מאוד לא נעימים ואיכות החיים כמובן נפגעת. וכל זה פשוט בגלל סתימה בצנרת. הזרימה בביוב נפגעת ואף נעצרת בשל הצטברות לאורך הזמן של פריטים שונים, לכלוך קשה ואבנית. התוצאה ,מעבר לריחות הרעים היא פגיעה בתפקוד התקין של המערכות ואף סכנה תברואתית.

פתיחת סתימות בפתח תקווה, היא עניין חיוני ביותר. בעיר בה התשתיות קיימות לאורך שנים רבות והאוכלוסייה גדלה תמידית,  ניתן להבין שהשכיחות לסתימות בצנרת גדלה בצורה משמעותית.

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, תדאג לאיתור מקור הבעיה תוך הסתמכות על ניסיון רב שנים ותוך שימוש בציוד מתקדם ביותר.

ניתן לפתוח כל סתימה

כמובן חלק מהסתימות בצנרת ניתנות לפתרון באמצעים ביתיים, אך הללו הן סתימות בקנה מידה קטן. סתימות רציניות יותר, לעתים אף במיקומים בעייתיים כמו עומק האדמה המצריכות שימוש בציוד מיוחד, מחייבות הזמנת אנשי מקצוע מומחים לתחום פתיחת סתימות בפתח תקווה.

קודם כל – אבחון

פתיחת סתימות בפתח תקווה מחייבת הבנה של תשתית הצנרת וידע נרחב בנושא סוגי הצינורות והמחברים השונים. היכרות עם הגורמים הללו תסייע לאיתור המיקום המדויק של הסתימה שיכולה להופיע בבית, בצנרת כללית של המבנה או בבור ביוב. לאחר האיתור ניתן יהיה למצוא את הפתרון המתאים ביותר לטיפול בסתימה.

השלב הבא -תכנון הפתרון וביצועו

כאמור, אופי הסתימה, מידת החומרה שלה ומיקומה המדויק יאפשרו את בחירת דרך הטיפול המתאימה . במקרים רבים ניתן להיעזר בהזרמת מים בלחץ גבוה על ידי רכבי ביובית. קיימות גם שיטות טיפול נוספות. למומחים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים ניסיון וידע רב שיאפשרו מציאת פתרון מתאים עבורכם.

בדיקת הצנרת ונזקי הסתימה

פתיחת סתימות בפתח תקווה, שבה כאמור תשתיות מגוונות שחלקן ישנות וברמת בלאי גבוה, היא זמן מצוין גם לבדוק את מצב הצנרת. ייתכן שלאור מצב של צנרת סדוקה או עם חלודה מתקדמת נמליץ לכם על החלפתה כדי לחסוך סתימות ובעיות נוספות.

כמו כן נוכל להגיש לכם דו"ח מפורט על גורמי הסתימה והנזקים שנגרמו בעטיה. חוות דעתנו המקצועית תוכל לשמש אתכם כאשר תפנו לחברת הביטוח.

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים. יש לנו פתרון.

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים תספק לכם שירות פתיחת סתימות בפתח תקווה. אנו מבטיחים לכם פתרונות מידיים שיתנו מענה לפרק זמן ארוך. צרו קשר עמנו ונפתור לכם את הבעיה כדי שהמים שלכם יוכלו להמשיך לזרום.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button