צילום קו צנרת בתל אביב

בעיות בקווי צנרת היו מצריכים בעבר חפירה, הרס ופירוק קירות, אריחים, מדרכות ואפילו כבישים כדי לאתר את מקור הכשל בצינורות. היום ניתן לאתר, לצלם ולטפל בבעיות צנרת באופן ממוקד ויעיל ללא ניסוי וטעיה. חברת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בטיפול בכל הקשור לצנרת, צילום צנרת, חידוש ותיקון באמצעות מכשור מתקדם. צילום קו צנרת בתל אביב מאפשר לגלות את מוקד הבעיה בעומק הצנרת בעזרת ציוד חדשני, המספק מענה ופתרון לשלל בעיות תוך חיסכון בזמן ובעלויות.

זיהוי ממוקד של מקור הבעיה

קווי צנרת מצויים בכל מקום. כשמתגלה בעיה, הצפה, סתימה או כתמי רטיבות, ברור שיש צורך לחפש את מקור הבעיה ולאתר את הצינור התקול. לצורך כך אין סיבה לשבור קירות, להרים אריחים או לפרק מרזבים ומרפסות. אנו מספקים שירות של צילום קו צנרת בתל אביב ובכל מקום בארץ במצלמות ייחודיות כדי לאתר במהרה את הבעיה ולהביא לפתרונה.

שלב ראשון – בדיקה ואבחון

בדיקה ראשונית של הרטיבות והנזילות תספק למומחים שלנו מידע לגבי סוג המצלמה שתאתר את הכשל בצינורות. הצוותים המקצועיים שלנו יבדקו אם מדובר בצנרת מים או ביוב, את עומק הצנרת ואת מצבה כדי להתאים את הכלים הייעודיים.

שלב שני – החלטה על אפשרויות הטיפול

צילום צנרת מים או ביוב מאפשר לזהות נזילות, חסימות בצינורות, סתימות, כיפופים שלא מאפשרים מעבר מים בחופשיות, שברים בצינורות או הרכבה לקויה של מערכת ביוב חדשה. אנשי המקצוע יתאימו את המצלמה לצורך האיתור: סיב אופטי או מצלמה לצנרת ביוב או ניקוז ובמקרה שמדובר על צינורות ארוכים במיוחד – מצלמה רובוטית.   

צנרת

שלב שלישי – צילום ותיקון

גילוי מוקד הבעיה בצינור הוא השלב הראשון, שאחריו יש צורך בתיקון הליקויים בצנרת. אנשי חברת דודי מערכות ומשאבות מים יפיקו עבורכם תמונות המתעדות את הליקויים שהתגלו, הקבילים בבית משפט ולצורכי ביטוח.

שלב רביעי – טיפול בנזקים ותחזוקה

הטיפול בצנרת והחלפת הצינורות הבעייתיים הכרחי, אך מומלץ לא לחכות לבעיה הבאה ולדאוג לתחזוקה ובדיקה תקופתית, גם בבתים ותיקים וגם בבתים חדשים לפני אכלוסם.

פונים למקצוענים

אנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים מספקים שירות מקצועי ואחראי בכל זמן ובכל מקום. צילום קו צנרת בתל אביב הוא המומחיות שלנו.

פנו אלינו ונשמח לתת שירות מקצועי ומהיר 073-7826176