שירות זמן תמיד

אם תשתיות הביוב או מערכות הניקוז אינן תקינות, אם יש גשם זלעפות שמציף את המבנים והרחובות, קיים חשש להצפת מים – הצפה שעלולה לגרום להרס בסביבה, לכן לפעמים אתם זקוקים לשירות שאיבת הצפות 24/7 מבעל מקצוע מיומן. כדי לאתר את השירות הטוב ביותר צריך לבחור חברה מיומנת ובעלת מוניטין העובדים על פי התקנים המחמירים.

שאיבה בימי החורף ובימי הגשמים המבורכים

שאיבת הצפות כוללת שאיבה של מים ואיתור הבעיה שהובילה להצפה. רק מערכת משוכללת יכולה לבצע שאיבת הצפות יסודית ויעילה. לפני הכל, צריך להבין מה מקור ההצפה, מדוע היא התרחשה. כשמגיעה עונת החורף טבעי שירדו ממטרים רבים – וידוע שהצפה מוחלטת של מי גשם מבורכים יכולה לגרום להרס סביבתי. במקרה כזה ייתכן שתזדקקו לשירות שאיבת הצפות 24 שעות ביממה. "דודי משאבות בע"מ" מוביל בתחום השאיבה וכחלק מהשירות מציע לכם זמינות בכל רגע נתון.

שאיבת הצפות

שאיבה בעקבות תקלה במערכת הצנרת והביוב

הצפה יכולה להיגרם גם בגלל בעיות בצנרת ובביוב. אם יש סתימה, אם צנרת התפוצצה, אם משהו בחלקי המערכת נפגם – עלולה להתרחש הצפה ובעקבותיה תידרשו לשאיבה.  מים שלא נוזלים למקור שהם צריכים להגיע אליו עלולים להצטבר לתחתית המבנה ולגרום להצפה שתזיק לכל מה שנמצא מסביב לה.

הצפה מתחת לפני הקרקע

הצפה מתחת לקרקע עלולה להתרחש בגלל מערכת לקויה בצנרת ובביוב או בגלל גשמים שהצטברו בכמויות אדירות. לא תמיד ניתן לאתר את מקור התקלה התת קרקעית בקלות, אך מכשור מתקדם של חברה מיומנת יכול לאתר יחסית בזריזות את המקומות הבעייתיים שהובילו להצפה, לשאוב את המים המוצפים ולטפל במקור שיצר את הבעיה מלכתחילה.

פתרונות מיידיים

חברת "דודי משאבות בע"מ" מתמחה בפתרונות הנדרשים לכל סוגי השאיבות והניקוזים הן במערכת הביתית הן במערכת התעשייתית והמסחרית. המכשור המקצועי מוביל לאיתור הבעיות ולמציאת פתרונות מדויקים. אם אתם זקוקים לשירות שאיבת הצפות 24 שעות ביממה, דודי יספק לכם את השירות האיכותי ביותר. ליצירת קשר ולפרטים נוספים צרו קשר בטלפון או במייל: 073-7826176    [email protected]