שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים

בית > מרכז מידע > שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים

שיפוץ מדויק של מגופי מילוי למאגרי מים

כל משאבה זקוקה למגופים, על מנת לתפקד כראוי. מטרת המגופים היא לשלוט בכמות המים הנכנסים והיוצאים במערכת, ועושה זאת באמצעות פתיחה, סגירה והתאמה של כניסות ויציאות. הוא מגיע בגדלים שונים וצורות שונות,  על מנת להתאים למערכות ומשאבות שונות.
הציוד בדרך כלל מגיע ביחד עם מערכות שינוע מכניות, מסנן אבק, ועוד. זה מתאים למערכות שונות, ובגלל העבודה הרבה שהוא עושה, המגוף דורש פעמים רבות תיקונים. הוא החלק שעובד הכי הרבה במערכת.
לכן פעמים רבות נדרשת עבודת שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים. אנחנו כאן כדי לסייע לכם.

סוגי מגופים

אחד המגופים הפופולאריים ביותר, בעיקר בגלל שהוא מתאים גם לתעשייה וגם לבנייני מגורים, הוא מגוף פרפר- על ראש משאבת המים, הסילו, מותקן שסתום שמגן על המיכל מפני פיצוץ.
שסתומי משנה מווסתים את העבודה, ביחד עם צינור מאובטח שעובד עם לוח הפיקוד, בדרך כלל דיגיטלי, ששולט בכל המערכת. כאמור, עובד הרבה מאד, יכול לעבוד במקביל עד 16 מיכלים, שזה אולי תעשייתי יותר, אבל גם בעבור 1-2 זו הרבה עבודה, בבניין מגורים למשל. מגופים אלו מונעים פליטה, פיצוץ וקריסה של המשאבה.
חשוב ביותר! ישנם סוגים נוספים, שמתאימים למערכות גדולות יותר, או קטנות יותר בהתאמה.

מדוע לעבוד עם חברה מקצועית

עבודה זו דורשת הבנה גם בחלקי חילוף, גם ביכולת שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים תוך כדי עבודת המערכת, ידע בלוחות פיקוד, וידע הנדסי שמאפשר לעבוד בצורה מקצועית עם מערכות גדולות. זוהי אחריות גדולה ולא כדאי לעשות את העבודה עם מישהו שאינו מקצועי ומנוסה בכל אלו גם יחד.
לכן, חשוב לעשות את העבודה עם בעלי מקצוע מנוסים ומורשים. נשמח לעמוד לרשותכם.

למה דווקא אנחנו

חברת דודי משאבות מים, היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור לעבודות שיפוץ מגופי מילוי למאגרי מים, ועבודות צנרת, משאבות ולוחות פיקוד ברמה הגבוהה ביותר.
העובדים שלנו מנוסים ואחראים, ויש להם את הידע המקצועי לשפר את המערכת שלכם ברמה גבוהה. אנחנו זמינים 24 שעות ואתם מוזמנים ליצור קשר בכל תקלה, בעיה או צורך שמתעורר אצלכם.

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button