שיפוץ מזחים בבני ברק

בית > מרכז מידע > שיפוץ מזחים בבני ברק

שיפוץ והחלפה של מזחים בבני ברק לפי התקן

גרים בבניין משותף בבני ברק? אחת מהתופעות שאתם לא מודעים אליהן זוהי האפשרות שלצנרת הבניין עשויים לחדור מזהמים שונים ופסולת, בעקבות זרימה חוזרת של מים הזורמים מהצנרת של הבניין אל קו המים הציבורי ומשם בחזרה לקו המים של הבניין.
כמובן שאתם בוודאי שואלים את עצמכם איך אפשר למנוע אפשרות שכזאת, אז התשובה לכך היא פשוטה: באמצעות מזח (מונע זרימה חוזרת), זהו אביזר שלפי חוק מחויב להיות מותקן בכל צנרת של בית משותף, בית פרטי, בית עסק, ומפעל תעשייתי. אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים מעניקים את המענה המקצועי והבטוח ביותר.

שלב ראשון- איתור הבעיה

 כפי שציינו, מתוך מטרה למנוע פגיעה בבריאות הדיירים, החוק הישראלי מחייב התקנה של מזח בבתים משותפים, כלומר בניינים, שהוא בעצם אביזר שמורכב משני אל-חוזרים קפיציים, שביניהם נמצא שסתום פריקה אוטומטי. המזח נועד להגן על צנרת הבניין מפני חדירה אפשרית של חומרים שיהפכו את מי השתייה בצנרת של הבניין ללא ראויים לשתייה.
המים בצנרת יכולים להפוך ללא ראויים לשתייה בגלל חדירה אפשרית של מי ביוב, ממערכת כיבוי האש, ממערכות מיזוג, ממערכות דישון (במידה וקיימות), מבריכות שחייה וכדומה.
גם מדיחי כלים יכולים לגרום לחדירת מזהמים לצנרת של מי השתייה.

שלב שני- מה תפקידו של המזח?

הפעולה של המזח היא פשוטה יחסית, וכפי שצוין, הוא מורכב משני שסתומים המחוברים אחד לשני שנפתחים לכיוון אחד ונסגרים מיד לכיוון השני, כך שהמים שיוצאים החוצה אינם יכולים לחזור בחזרה גם אם הם זורמים בחזרה אל הצנרת ממנה יצאו.
יש מקרים, בהם יש צורך בהתקנת מזח, אולם גם יש מקרים שבהם נדרש גם שיפוץ של מזח.
כך, במקרים שבהם כבר הותקנו מזחים בעבר, אולם הם התיישנו כבר ולכן נדרש שיפוץ למזח. אין צורך להחליף את המזח, כל כך מהר, ועם הניסיון והציוד המתאים ניתן לשפץ את המזח.
שלב שלישי- מי יכול להתקין ולבצע שיפוץ למזח בבני ברק
קבוצת דודי מערכות מים מעניקות שירות של שיפוץ והתקנה של מזח בבני ברק.
שיפוץ והתקנה של מזח הינן פעולות מורכבת, ודורשת הסמכה מטעם משרד הבריאות. לנו בקבוצה יש את כל האישורים הדרושים של משרד הבריאות על מנת לבצע השיפוץ או ההתקנה הנדרשת של המזח.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button