שיפוץ מזחים בגבעתיים

בית > מרכז מידע > שיפוץ מזחים בגבעתיים

שיפוץ מזחים בגבעתיים למניעת זיהום מי שתייה

מטבעם מים זורמים לכל עבר והדבר קורב גם בצנרת הבית שבה עלולה להתקיים תופעה מוזרה ומטרידה שבה מים זורמים מחדש. זה עלול להוביל לחדירה של פסולת אל תוך הצנרת מה שכמובן מוריד את איכות מי השתייה. במאמר הבא נסביר כיצד ניתן להתגבר על התופעה ולמנוע באופן יעיל זרימת מים חוזרת.

שלב ראשון- איפה הבעיה

החוק הישראלי הבין שזרימה חוזרת טומנת בחובה השלכות בריאותיות ולכן הוא מגדיר שחובה להתקין בכל בניין מגורים מזח (מונע זרימה חוזרת). המזח הוא אביזר בעל קפיצים שאינם תלויים ויש ביניהם שסתום אוטומטי. המזח מסייע להגנה ולהתאמה של זרם המים במקומות שמועדים לזרימה חוזרת של מים או שיש בהם נוכחות של חומרים שעלולים להפוך את מי השתייה ללא ראויים לשתייה.

חדירת נוזלים ממערכת מיזוג האוויר, מערכת הביוב, מערכת כיבוי האש, מערכת דישון והדברה, מערכת סניטרים, בריכות שחייה ועוד עלולים להוביל לזרימה חוזרת שתביט עמה מזהמים. בנוסף, מערכות של אוסמוזה הפוכה, שטיפה על ידי מדיח כלים או מכונות שטיפה למיניהן עלולים להכניס למי השתייה מזהמים שונים.

שלב שני- אז איך זה עובד?

לכל מזח יש שני שסתומי אל חזור שפועלים כך שהם פתוחים לכיוון אחד וננעלים לכיוון השני.
אם הזרם מנסה להפוך את הכיוון שלו השסתומים מונעים זאת על ידי סגירה שלהם.

שלב שלישי- מי מתקין ומבצע שיפוץ מזחים בגבעתיים?

השתלמות במשרד הבריאות בצמוד למבחנים רשמיים היא התקן לביצוע התקנה או שיפוץ מזחים בגבעתיים. בערים ותיקות כמו גבעתיים הותקנו לפני הרבה שנים בהתאם לחוק מזחים שנשחקו עם השנים ולכן הם דורשים שיפוץ.
זה חוסך את הצורך להחליף מזח ומאפר ליהנות מאותו מזח במשך שנים רבות נוספות.

כיצד נדע מתי לבצע שיפוץ מזחים בגבעתיים?

אחת לשנה מחייב החוק לבדוק אץ המזח ולהעביר את ממצאי הבדיקה אל משרד הבריאות. זה מאפשר לזהות ולהבחין בתקלות באופן מהיר הרבה יותר.
אם נמצאו תקלות יש להזמין חברה מקצועית שמבצעת שיפוץ מזחים בגבעתיים.
קבוצת דודי משאבות מים מעניקה ללקוחותיה שירות של שיפוץ מזחים בגבעתיים בהתאם לתקנות משרד הבריאות. החברה מבצעת בדיקות תקופתיות משפצת מזחים באחריות ובמקצועיות.
למידע נוסף פנו אלינו דרך אתר האינטרנט ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button