שיפוץ מזחים בחולון

בית > מרכז מידע > שיפוץ מזחים בחולון

מיכלי התפשטות

מחשבים וטכנולוגיה חדרו כבר לכל תחום בחיינו ומתברר שתחום המים והביוב אינו יוצא מכלל זה. לכאורה, כשמדובר בתחום זה יש צורך בצנרת ומשאבות ולא הרבה יותר מכך. בפועל, בבתים פרטיים רבים כמו גם במספר לא קטן של מבני ציבור קיימות מערכות ממוחשבות הקרויות לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב, שתפקידן להבטיח את פעולתן התקינה של המשאבות.
על מנת להבטיח את  תקינות הפעולה לאורך זמן, חשוב להתקין לוחות פיקוד איכותיים ולתחזק אותם היטב. המומחים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים , יעשו עבורכם בדיוק את זה.

לוחות פיקוד איכותיים וברמה גבוהה

כאמור, ללוחות תפקיד מכריע בפעולת מערכות המים והביוב.
ממש כמו המוח האנושי, אחראי לוח הפיקוד לפעולה התקינה של כל מרכיבי המערכת. לוח איכותי משמעו פעולה יעילה ואף חסכונית בצורה משמעותית. לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב בפתח תקווה חייבים להיות ברמה גבוהה במיוחד בשל גודל האוכלוסייה בעיר שמשמעו שימוש רב במערכות הללו, כמות גדולה של משאבות מים וביוב ותשתיות שחלקן ישנות מאוד ומועדות לתקלות.
לפתח תקווה כמו גם במקומות אחרים, לוחות ABB הנחשבים בין הטובים בעולם יתנו מענה הולם.

בחרנו בלוח – מה הלאה?

חשוב שתהליך ההתקנה של לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב בפתח תקווה יעבור מספר שלבים כדי להבטיח פעולה תקינה ובטיחותית של המערכת. המומחים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, בעלי ניסיון רב בתחום ויבצעו זאת עבורכם.

שלב א – הגדרת צרכים לאחר בחינה מעמיקה של כל מערכות המים והביוב במבנה. ייתכן שקיים כבר לוח פיקוד ואז ימליצו המומחים אם לתקן את הלוח הקיים או להתקין חדש.
שלב ב- תכנון מעמיק ומדוקדק של המערכת ואופן ההתקנה לאור הצרכים שהוגדרו.

שלב ג – ביצוע בפועל. בין שזהו תיקון ובין שזו החלפת מערכת או התקנה חדשה, אנו, קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, נבצע זאת עבורכם באופן מיטבי.
שלב ד- אלמנט הבדיקה והתחזוקה השוטפת קיים בכל מערכת מורכבת, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר על לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב בפתח תקווה.
חשוב לבצע בדיקות בפרקי זמן קבועים ותיקונים ככל שיידרש על מנת להבטיח את פעולתה של המערכת לאורך זמן, מה שיחסוך לכם הרבה כאב ראש ועצבים כאשר מערכת מתקלקלת.

השירות שלנו – הנוחות שלכם

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים ידועה באיכות השירות שלה בתחומי מערכות המים והביוב. פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות וייעוץ בנושא לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב בפתח תקווה.
אתם בידיים טובות.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button