שיפוץ מזחים בקריית אונו

בית > מרכז מידע > שיפוץ מזחים בקריית אונו

שיפוץ מקצועי של מזחים בקרית אונו

מזחים (מונעי זרימה חוזרת) הם מתקנים שמטרתם למנוע זרימת מים חוזרת. כאשר מדובר בבתי עסק שפעילותם העסקית דורשת שימוש במים, התקנת מזחים מהווה חובה חוקית על פי הוראות משרד הבריאות. קבוצת דודי מערכות מתמחה בהתקנת מזחים כמו גם בתיקון ובשיפוץ מזחים בקריית אונו ותשמח לספק לכם את מיטב שירותיה.

מדוע חשוב לדאוג לשיפוץ מזחים בקריית אונו?

מזחים מיועדים להבטיח כי זרימת המים בצנרת תהיה חד כיוונית ותזרום ממערכת המים הכללית אל בית העסק ואל הצרכן הפרטי, ולא בכיוון ההפוך. באופן זה, ניתן למנוע חדירת גורמים מזהמים אל הצנרת ולשמור על איכות המים ועל בריאות הצרכנים.

שלב ראשון – בדיקה

על מנת להעריך את מצב המזחים ולבחון את הצורך בשיפוץ מזחים בקריית אונו יש לבצע בדיקה ראשונית על ידי מומחים שיבחנו את המתקן וישקלו את היקף התיקון הנדרש. מומחי דודי מערכות מוסמכים לטיפול במזחים מטעם משרד הבריאות וישמחו לעמוד לשירותכם בביצוע בדיקת מזחים במקצועיות וביעילות.

 שלב שני – בדיקת רמת איכות המים

פרמטר נוסף המאפשר לעמוד על תקינות המזחים הינו רמת איכות המים. במידה ורמת איכות המים אינה אופטימלית, הדבר עלול להצביע על בעיה במזחים.

שלב שלישי – שיפוץ מזחים

שיפוץ מזחים בקריית אונו יתבצע באופן מקצועי בהתאם להערכת מצב המתקן בידי מומחה. במהלך השיפוץ יוחלפו רכיבים תקולים ויבוצעו כלל התיקונים הנדרשים לשם השבת המתקן לפעילות תקינה.

שלב רביעי – בדיקה שגרתית

בהתחשב בעובדה שמזחים נשחקים עם הזמן, חובה לערוך בדיקה שנתית שמטרתה לוודא את תקינות המתקן ולשמור על בטיחות הצרכנים, תוך מניעת דליפת חומרים מסוכנים אל צנרת המים. צוות מומחי דודי מערכות מוסמך למתן שירותי תחזוקה למזחים לרבות בדיקת תקינות תקופתית וישמח להעניק לכם שירות כמיטב המסורת של החברה.

נשמח לעמוד לשירותכם!

קבוצת דודי מערכות מתמחה בהתקנת מזחים כמו גם בתיקון ובשיפוץ מזחים קיימים ומעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירותים מקצועי ומקיף המציע את הפתרון המתקדם בענף לכל צורך ולכל דרישה. אם הנכם זקוקים לשירותי שיפוץ מזחים בקריית אונו, נשמח לספק לכם שירות מקצועי, אמין, איכותי ומהיר לשביעות רצונכם המלאה!

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button