שיפוץ מזחים ברמת גן

בית > מרכז מידע > שיפוץ מזחים ברמת גן

שיפוץ מזחים מקצועי

מזחים הם מכשירים המיועדים למנוע זרימה חוזרת של מים (מז"ח). המזחים מותקנים גם בבתים פרטיים, אך יש מקומות שבהם חלה חובה על התקנת מונעי זרימה חוזרת על פי תקנות משרד הבריאות. עסקים העושים שימוש במים כגון: מסעדות, מפעלים, מעבדות, מוסכים, בריכות שחייה, שדות חקלאיים, עסקים שבהם מצויים בעלי חיים כמו רפתות, קצביות, לולים, גני חיות, תחנות דלק ועוד נדרשים להתקין מזחים.

דואגים למים ראויים

בכל אותם מקומות שבהם חלה דרישה להתקנת מזחים, וגם בבתים פרטיים אשר מעוניינים בהתקנת שסתומים אלה כדי לוודא שאין חיוב כפול של חשבון המים, יש צורך בבדיקת המזחים ולעיתים שיפוץ מזחים ברמת גן וברחבי הארץ כדי לוודא שיישארו תקינים. מזחים תקינים מוודאים שזרימת המים תהיה חד כיוונית מהמערכות הכלליות העירוניות אל הצרכנים הפרטיים או העסקים ולא להפך. כך מוודאים שחומרים מזהמים לא יעברו אל מערכת המים הכללית ויסכנו את בריאות הציבור.

שלב ראשון – בדיקת המזחים

חברת דודי מערכות ומשאבות מים עוסקת בתחומי המים ואיכותם, ואנשינו בעלי הסמכה ואישור ממשרד הבריאות לתת שירות בבדיקה, שיפוץ, החלפה והתקנה של מזחים. אנשינו יגיעו לבדוק את המזחים ואת תקינותם.

שלב שני – בדיקת איכות המים במקום

במקרה שנמצאו ליקויים באיכות המים, ייתכן שיש צורך בהחלפת המזח או בביצוע שיפוץ מזחים ברמת גן.

שלב שלישי – שיפוץ המזח

תיקון דליפה במזח הנובעת מבלאי בשסתום. חומרים אלה עלולים עם הזמן להתבלות או להיקרע ויש להחליפם או לתקנם במסגרת שיפוץ מזחים ברמת גן וברחבי הארץ.

שלב רביעי – ביצוע בדיקה שנתית

אחת לשנה נדרשת בדיקה מקצועית של המזח ומתן אישור על תקינותו.
שסתומים אלה עומדים בלחצי מים ולעיתים גם במגע עם חומרים כימיים שונים ועלולים לאבד את כשירותם ולדלוף.

בטיחות במקום הראשון

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים רואים בבטיחות, בתקינות ובאיכות המים חשיבות עליונה המונעת בעיות ותחלואים, ואנשינו עוברים הכשרות כדי לדאוג לכך שהמים שאתם שותים יהיו תקינים כשאתם מזמינים אותנו לתת שירות. אם יש לכם חשש כלשהו לגבי איכות המים או שאתם מחויבים לבצע בדיקה או תיקון של מזחים, פנו אלינו ונשמח לתת שירות: 073-7826176 

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button