שיפוץ משאבות בתל אביב

מי לא מכיר את הבעיה של לחץ מים באמבטיה הביתית? הבעיה נשמעת אולי פעוטה אבל לאורך זמן כשחיים בבית שלחץ המים בו אינו משביע רצון זה פוגע משמעותית באיכות החיים. אם לא די בכך, בעיה של לחץ מים משפיעה גם על ניקיון הצנרת ומכאן שלחץ מים נמוך עלול להביא בעתיד לפגיעה חמורה בצנרת, סתימות וריח רע. הבשורה הטוב ההיא שלא חייבים להחליף את המשאבה אלא ניתן לבצע שיפוץ משאבות בתל אביב שיכול לפתור את הבעיה באופן מיטבי. חברת דודי משאבות מים מובילים את תחום שיפוץ משאבות בתל אביב.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

חשוב לוודא שלחץ המים יהיה תקין, והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על בניינים ישנים וגבוהים כמו אלו שנמצאים בעיר תל אביב. בעיות של לחץ מים נמוך נובעות ממשאבות ישנות או כאלה שאינן מותאמות לצרכי הבניין. בנייני מגורים ומסחר ישנים בעיר העברית הראשונה ידועים בבעיות הצנרת שלהם ובפרט בבעיית לחץ המים שלהם. בערים גדולות כמו תל אביב נמצא ריכוז משמעותי של מבנים גבוהים של מעל עשר קומות שלא תוחזקו באופן ראוי ושלא הותקנו בהם משאבות מתאימות. כתוצאה מכך, דיירי הקומות הגבוהות מועדים לסבול מבעית לחץ מים.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

הפתרון לבעיה של לחץ מים ירוד עשוי להיות די פשוט. הבשורה הטובה היא שבמקרים רבים אין צורך להחליף את כל הצנרת ואפילו את המשאבה עצמה. כיום בזכות הידע המקצועי והמכשור המתאים ניתן לשפץ משאבה קיימת ולהביא אותה לתפקוד ראוי.

שלב שלישי – הפתרון נמצא ממש מעבר לפינה

קבוצת דודי משאבות מים מעניקה שירות שיפוץ משאבות בתל אביב למבנים גבוהים וישנים שבהם הותקנו משאבות לא מתאימות או כאלה שהותקנו לפני הרבה מאד שנים וזקוקות לשיפוץ. לא הרבה יודעים אבל אין סיבה למהר ולהחליף משאבה- לעתים קרובות יד מיומנת ומקצועית יכולה פשוט לשפץ את המשאבה הישנה ולהביא אותה לתפקוד מיטבי.

שיפוץ משאבות בתל אביב- זו המומחיות שלנו!

קבוצת דודי משאבות מים מתמחה בשיפוץ וטיפול במשאבות מים ישנות. החברה מעניקה שירות מהיר ויעיל ונותנת מענה מקצועי לכל נושא משאבות המים. במסגרת הניסיון הרב של החברה שיפוץ משאבות בתל אביב בבניינים ישנים וגבוהים נעשה בקלות וביעילות ובסיום התהליך יכולים כל דיירי הבניין ליהנות מלחץ מים מספק ומיטבי.