שיפוץ משאבות מים בפתח תקווה

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות מים בפתח תקווה

שיפוץ משאבות מים פתח תקווה

תפקידה של משאבת המים בבניין מרובה דיירים הינו לספק מים באופן שוטף ותקין לכל דיירי הבניין. אספקת מים תקינה קשורה דם ללחץ מים בעוצמה מספקת, בפרט לדיירי הקומות הגבוהות, בהן לעתים קרובות לחץ המים נמוך, מה שמפריע לאיכות חיים תקינה.
פתח תקווה ידעה בעשרות השנים האחרונות גידול מסיבי באוכלוסייה ובנייה של רבי קומות חדשים רבים , כך שלעתים מזומנות, תתעורר באם המושבות בעיית לחץ המים.
כמובן שאפשר גם אחרת ולקבוצת דודי משאבות ומערכות מים יש פתרון עבורכם.

מה מקור הבעיה ומהם הנזקים

נראה כאילו לחץ מים פשוט מפריע למקלחת נינוחה בסופו של יום עבודה, אך האמת היא שלחץ מים לא תקין  מסכן את הצנרת. לחץ מים נמוך עלול לגרור ריחות רעים וסתימות, בעוד לחץ גבוה עלול לגרור פיצוצים בצנרת.
חובה לתקן את המצב ולהביא ללחץ מים נכון על פי התקן בכדי לשמור על התשתית. יש לבדוק היטב ובעזרת ציוד ייעודי מה מקור הבעיה, בכדי להציע את הפתרון המתאים ביותר.

מה אפשר לעשות

 מרבית הפתרונות לבעיות לחץ מים נוגעים למשאבות המים האחראיות על הזרמת המים אל כל חלקי הבניין.
ניתן כמובן להחליף משאבה ישנה במשאבה חדשה, אולם לעתים מזומנות אפשר לשפץ את המשאבה הקיימת ולתקן בה ליקויים שונים כך שתחזור לפעול כראוי. פתרון השיפוץ תלוי כמובן במצבה בנוכחי של המשאבה. המומחים שלנו בקבוצת דודי משאבות ומערכות מים ידעו לאבחן במדויק את מצב המשאבה בבניין והציע שיפוץ במקרה שהדבר מתאפשר.
שיפוץ משאבות מים בפתח תקווה עשוי להתברר כפתרון יעיל ביותר החוסך עבורכם זמן, כסף וטרחה רבה, תוך שמירה על מצב מתקני המים והצנרת והבטחת רווחתכם האישית.

שיפוץ משאבות – פתרון מעולה במחיר סביר

שיפוץ משאבות מים בפתח תקווה הינו פתרון מעולה לבעיות לחץ מים, החוסך את התהליך המורכב והיקר יותר של החלפת משאבה, בפרט בבניינים עם כמה משאבות. קבוצת דודי משאבות ומערכות מים תשמח לייעץ לכם בנושא ולפתור עבורכם את בעיית לחץ המים בבניין.
כמו כן נדריך אתכם בהליכי הטיפול ותחזוקת המשאבה על מנת לשמור עליה לטווח זמן ארוך. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בנושא שיפוץ משאבות מים בפתח תקווה. נשמח לסייע.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button