שיפוץ משאבות צ'ילרים

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות צ'ילרים

שיפוץ יסודי להחזרת משאבות צ'ילרים לפעולה

אנחנו חיים במדינה בה מזג האוויר אינו יציב. בחודשי החורף קר, גשום ובקיץ חם ומהביל. יש במדינה באזורים רבים לחות גבוהה שגורמת לאי נוחות.
ישנן מערכות רבות לקירור ומיזוג האוויר. אחד הדרכים היא התקנת מערכת קירור, הצ'ילר. מערכת צ'ילר מתאימה במיוחד למקומות גדולים ציבוריים בעלי מספר רב של חדרים.
מערכת צ'ילר פרוסה על כל המקום והיא מתבצעת על ידי קירור המים שבתוכה.

איך עובדת מערכת צ'ילרים

כדי להפעיל את מערכת הצ'ילר מותקנות משאבות שגורמות לשאיבת דחיפת וזרימת המים בצנרת. משאבות שמופעלות לאורך כל השנה יש בה סיכוי גבוהה לתקלות.
שיפוץ משאבות צ'ילרים הוא אחד הדרכים להחזיר את המערכת לפעולה. התקנת משאבות צ'ילרים חדשות היא יקרה ולעיתים לוקחת זמן רב עד שהמשאבות מיובאות ארצה אבל ישנה אפשרות לרכוש משאבות שעברו שיפוץ. שיפוץ משאבות צ'ילרים צריך להיעשות על ידי בעלי מקצוע מיומנים והסיבה לכך שהרכבת משאבה משופצת צריכה להיות בטוחה כמו הרכבת משאבה חדשה.

מה עושים כדי לוודא איכות המערכת

יצרני משאבות הצ'ילרים כמו היבואנים מעניקים תעודות אחריות על המשאבה וחלקי חילוף המועדים לקלקול יותר מהאחרים בגלל שימוש רב.  מי מאתנו לא רוצה שמערכת שגורמת לנו לאיכות חיים לא תהיה תקינה והסיבה שלקוחות רבים מעדיפים כטיפול מונע לבצע שיפוץ משאבות צ'ילרים. ברוב המקומות הגדולים בהם יש קירור באמצעות מערכת כזו יש איש אחזקה האמון על שמירת תקינות המערכת והוא בתיאום עם מהנדס קירור זה שקובע מתי לבצע שיפוץ משאבות צ'ילרים ומתי להתקין משאבות חדשות.

למה דווקא אצלנו

אנחנו בחברת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מעניקים ללקוחותינו שירותי שיפוץ משאבות צ'ילרים ובהתאם לצורך מתקינים משאבה חלופית מהמלאי שלנו עד לגמר עבודת השיפוץ. אצלנו תוכלו למצוא את כל חלקי החילוף למשאבות צ'ילרים מסוגים ויצרנים שונים.
לנו בחברה יש אנשי צוות מיומנים לתחום שיפוץ משאבות אלו לצד יועצים שמלווים את הלקוח מרגע פנייתו לחברתנו ועד להתקנת המשאבה המשופצת.
כל מי שמחפש פרטים אודות דודי משאבות מים יוכל לעשות זאת באמצעות פרסומים בעיתונות הארצית והמקומית ובאמצעות גלישה באתר האינטרנט שלנו. אנחנו מבטיחים להתייחס לכל פנייה שתגיע אלינו, בהקדם האפשרי.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button