שיקום חדרי משאבות בתל אביב

בית > מרכז מידע > שיקום חדרי משאבות בתל אביב

שיקום חדרי משאבות

בעיר העברית הראשונה יש לא מעט מסורת ישראלית מקומית אותנטית אבל יחד עם ההיסטוריה העכשווית והמפוארת של תל אביב יש בניינים ישנים רבים שלא תוחזקו כהלכה. תחזוקת בניינים היא חיונית לטובת איכות החיים של הדיירים ועוברי אורח והיא באה לידי ביטוי בכמה מובנים. אחר מהם הוא טיפול ושיקום של חדרי משאבות.
קבוצת דודי משאבות מים היא הכתובת למענה מהיר ומקצועי לכל הקשור לשיקום חדר המשאבות של הבניין.

שלב ראשון – מישהו הפסיק את הזרם

בנייני העיר העברית הוותיקה לעתים סובלים מלחץ מים ירוד ואין זה מקרי. ברבים מהבניינים שהוקמו לפני קרוב למאה שנים הותקנו משאבות מים שלא תואמות את גובה הבניין ולכן בקומות גבוהות ישנה בעיה מוכרת של לחץ מים נמוך.
לעתים תחזוקה לקויה הביאה לסתימות וחורים במשאבות. בעיה אחרת ומטרידה יותר היא נושא הבטיחות באש שמועד לתקלות בשל תקלות ושחיקה של משאבות המים לכיבוי אש. במקרה של שריפה עלולה להתעורר סכנה אמיתית לחיי אדם בהיעדר משאבות מתאימות שיסייעו בכיבוי השריפה.

שלב שני- מתי נבצע שיקום חדרי משאבות בתל אביב?

שיקום חדר המשאבות ייעשה במקרה של תקלות בזרם המים, איכות מים ירודה או לאחר שיפוץ מסיבי של הבניין. בעת שיפוץ קיימת סכנה של חדירת מזהמים שונים אל תוך הצנרת ולכן חשוב להתקין מזח- מונע זרימה חוזרת שימנע את הזרימה החוזרת של המים.

שלב שלישי – מה עושים עם משאבות ישנות בבניין?

את המשאבות הישנות לא בהכרח צריך להחליף.
במקרים לא מבוטלים ניתן לבצע שיקום חדרי משאבות בתל אביב כדי לשפץ ולתקן את המשאבות הקיימות. קבוצת דודי משאבות מים מתמחה בביצוע שיקום חדרי משאבות בתל אביב בדגש על בדיקה וטיפול בכל המשאבות הקיימות, ביצוע בדיקות בטיחות ובחינת ההתאמה בין המשאבות שמותקנות בבניין ובין הבניין ומאפייניו.

שלב רביעי – לאחר הבדיקה הראשונית

לאחר בדיקה ראשונית יבוצע ניטור מקצועי של איכות המים, טיפול וסתימת חורים, פתיחת סתימות וכל מה שנדרש על פי חוק כדי להביא לבטיחות מרבית של בני הבית וכמובן לשפר את איכות המים ואת הזרם.
חשוב לבצע את הטיפול והשיקום על ידי גורם מקצועי ומוסמך שמאושר על ידי משרד הבריאות.

שיקום חדרי משאבות בתל אביב עם דודי משאבות

קבוצת דודי משאבות מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי ואיכותי של שיקום וטיפול בחדרי משאבות בהתאם לדרישות התקן הישראלי ולפי צרכי הלקוחות. לקבלת מידע נוסף פנו אלינו דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button