בבני ברק, יש אוכלוסייה גדולה יחסית בעיקר מהמגזר החרדי, שרובה מתגוררת בבניינים. חלק גדול מאותם בניינים אינו מתוחזק בצורה ראויה. כמובן שתחזוקת בניינים מסייעות לאיכות החיים של הדיירים החיים באותם בניינים. אחד מהדברים החשובים ביותר בתחזוקה של בניינים, הינה תחזוקה של חדרי משאבות שדואגות לספק לחץ מים לבניין, למערכות הביוב ולמערכות כיבוי האש.

אבל מה קורה אם חדרי המשאבות ישנים מידי וסובלים מיותר מידי תקלות? במקרה שכזה יש צורך בשיקום וטיפול בחדרי המשאבות. אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים מבצעים שיקום חדרי משאבות בבני ברק בצורה המקצועית, האמינה והטובה ביותר שיש בשוק.

שלב ראשון- אין זרם

לא מעט בניינים בבני ברק הינם ישנים וסובלים מבעיות של לחץ מים, מה שמפריע לאיכות החיים של הדיירים שמתגוררים באותם הבניינים. הסיבה לכך שלחץ המים נמוך נובעת מכך שבבניינים מותקנות משאבות ישנות שכבר לא תואמות את הצרכים של הדיירים, ובדירות מסוימות, יש בעיה קשה של לחץ מים.

לרוב, הליקויים במשאבות נובעות בעיקר מתחזוקה לקויה של המשאבות, כך שהמשאבות שסובלות מסתימות ועייפות החומר שמביאות לדליפות מהמשאבות. הסכנה העיקרית בכך, היא מצב בו משאבות המים שאחראיות על כיבוי האש לא יעבדו כראוי בגלל שאין לחץ מים והזרם מאוד נמוך.

שלב שני- מתי מתבצע שיקום משאבות?

שיקום משאבות מתבצע בעיקר במצבים בהם יש תקלות חוזרות בזרימת המים בבניין, איכות מים ירידה או אם הבניין עבר שיפוץ משמעותי. במקרה של שיפוץ משמעותי, חשוב מאוד להתקין מזח- מונע זרימה חוזרת, אביזר שדואג שלא ייכנסו מזהמים ופסולת לצנרת של הבניין.

שלב שלישי- איך מטפלים במשאבות ישנות?

לא בהכרח יש צורך להחליף את המשאבות הישנות, גם בבניינים הישנים בבני ברק, אלא פשוט לדאוג לשיקום חדר המשאבות, כך שמבצעים שיפוץ ותיקון מקיף במשאבות הקיימות.

קבוצת דודי מערכות מים, מבצעת שיקום של חדרי משאבות בבני ברק, כאשר אנחנו מטפלים בכל המשאבות הקיימות, גם באלו שנחשבות לישנות מאוד. במסגרת שיקום המשאבות אנחנו נבצע בדיקה מקיפה של המשאבות, שכוללת בדיקת בטיחות, ובחינת ההתאמה שבין המשאבה לאופי והצרכים של הבניין.

שלב רביעי- פעולות לאחר הבדיקה

לאחר שנבצע את הבדיקה המקיפה, נבצע בדיקה של איכות מים, ניטור של נזילות, טיפול וסתימה בחורים שגורמים לנזילות.

אנחנו בדודי מערכות מים מציעים ללקוחותינו שירות מקצועי, אדיב, ואיכותי בהתאם לדרישות של התקן הישראלי המחמיר. לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים וניצור איתכם קשר.