logo4_s

שיקום חדרי משאבות

חדר משאבות הוא חלק בלתי נפרד מהמפרט בכל מבנה מודרני

כשלחדר החשוב הזה נגרם נזק חמור, אסור להתפשר על זהות אנשי המקצוע שיובילו את תהליך השיקום. קבוצת דודי מערכות צברה ניסיון רב גם בשיקום חדרי משאבות, וערוכה לספק שירות מקצועי מאוד בזמינות גבוהה, בכל רחבי הארץ

הן אמנם נסתרות בדרך כלל מהעין, אבל משאבות שונות הם מרכיב מהותי בתחזוקה השוטפת של כל בניין מתקדם. יש משאבות מים ויש משאבות ביוב, יש משאבות שתפקידן הוא להבטיח לחץ מים נאות בכל הברזים בכל הדירות ויש משאבות שמאפשרות את תפקוד מערכת כיבוי האש בשעת חירום. יש גם משאבות טבולות ומשאבות לסחרור מים, ועוד, ולכן נוצר הצורך בחדר משאבות.

כל עוד הפעילות בחדר חיוני זה מתנהלת באופן סדיר, מן הסתם לא מוקדשת אליו תשומת לב רבה מדי, אם בכלל. פגיעה קשה בחדר הזה מחייבת שיקום, ושיקום מחייב מקצועיות ללא פשרות. דוד קצב, המייסד והמנכ"ל של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, והצוותים המקצועיים שטיפח מספקים את השירות הזה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

באילו מקרים נוצר צורך לשקם חדר משאבות?

שיקום חדרי משאבות הכרחי כשישנה פגיעה ממשית בחדר הזה, כזו שגורמת לנזק רחב היקף. מצב אחד שבו יתבצע שיקום הוא אחרי הצפה קשה. עבודות שיפוץ שמתנהלות באופן לא אחראי ולא מקצועי עלולות גם הן לחבל בחדר המשאבות ולחייב שיקום שלו. כמו כן יתבצע שיקום חדר משאבות אחרי פגיעת טיל או רקטה שזורעת הרס רב.

בכל מקרה צוות מיומן שלנו יגיע אליכם תוך זמן קצר מאוד. אנשי המקצוע יבחנו את מצב הציוד, ועל בסיס הבדיקות המעמיקות יוכלו להמליץ על תהליך שיקום מתאים. שלב זה, כמו השירות כולו, מתבצע מתוך מחויבות לשקיפות מלאה. תוכלו לשאול אותנו כל שאלה שתרצו, ותמיד תקבלו מענה מקיף, בגובה העיניים ועם הסברים ברורים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

תיקון או החלפה – מה עושים עם משאבה שניזוקה?

המחויבות לשקיפות היא ערך בסיסי עבור כל מי שעובד בקבוצת דודי מערכות. מי שהתווה את הדרך הזו הוא דוד קצב, מי שכאמור הקים את החברה והבין שרק כך ניתן להבטיח מקסימום שביעות רצון אצל כל הלקוחות, ובעקבות זאת הצלחה ארוכת טווח.

השקיפות הכרחית בעיקר בגלל הצורך להחליט אם להחליף ציוד שניזוק או לתקן אותו. באופן טבעי ישנם מצבים שבהם עדיף להחליף, ומצד שני משאבות או מרכיבים אחרים בחדר שאפשר לתקן ולהפיק מהם תועלת בהמשך. ההמלצות שלנו מתבססות על ידע נרחב והיכרות עם כל סוגי המשאבות. כמו כן אנחנו מקפידים על מבט צופה פני עתיד, כדי שחדר המשאבות המשוקם ימלא את ייעודו במשך שנים רבות. שיקול נוסף הוא מסגרת התקציב, וליתר דיוק תקבלו מאיתנו במידת האפשר הצעת מחיר גם לשיקום שכולל תיקונים שונים של הציוד הקיים וגם לשיקום שמהותו חידוש חדר המשאבות.

זמינות גבוהה ועבודה מהירה (ויסודית!)

חדר משאבות שזקוק לשיקום כמובן לא מסוגל לעשות את המוטל עליו עד להשלמת העבודות. אנחנו מודעים לכך, ולכן מבצעים את כל הפעולות הדרושות בזמן קצר ככל האפשר. הזמינות הגבוהה נובעת מהכשרת צוותים רבים שיודעים לאבחן את המצב הקיים, לתקן משאבות וגם להתקין חדשות. בהקשר זה חשוב לציין שקבוצת דודי מערכות ומשאבות משקיעה את כל המשאבים הנחוצים להפיכת כל עובד בחברה למקצוען. הידע מתורגם גם לעבודה מהירה, כשהמהירות לא באה על חשבון היסודיות.

 

תחזוקה מוקפדת של כל חדר משאבות

שיקום חדרי משאבות מחזיר אותם לכשירות מלאה. לאחר מכן נדרשת תחזוקה מוקפדת, כדי שהציוד יקר הערך לא יסבול מבלאי או מתקלות שונות. אמנם אי אפשר למנוע את כל סוגי הנזקים, ויש מקרים שבהם כוח עליון או נסיבות לא שגרתיות פוגעים במשאבות, אבל בדיקות תקופתיות מבטיחות שלא ייגרם שום נזק שכן אפשר למנוע. גם שירות התחזוקה ניתן באותם סטנדרטים גבוהים שמאפיינים את השיקום, ובעצם את כל השירותים שמעניקה קבוצת דודי מערכות.

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן