שירותי ביובית 24 שעות, פריצת סתימות בלחץ מים

בית > מרכז מידע > שירותי ביובית 24 שעות, פריצת סתימות בלחץ מים

שירות ביובית זמין 24 שעות

סתימות במערכת המים והביוב חוזרות על עצמן לא אחת. בבניינים משותפים, במפעלים גדולים, כמו בתי חולים, קניונים מרכזי קניות ועוד. אחת הדרכים לפתיחת סתימות אלו היא על ידי שירותי ביובית.  בביובית ניתן לבצע פריצת סתימת על ידי לחץ מים.

מרחב ציבורי ומרחב פרטי – פריצת סתימות בלחץ מים

לא אחת אנחנו נתקלים ברחובות הערים זרימה של ביוב שגלש ממערכת הביוב העירונית. הדרך לתקן את הבעיה היא על ידי הזמנת ביובית שתשאב את הביוב מהמערכת ותפתח את הסתימה שגרמה לכך. ישנן רשויות מקומיות שיש להם ביובית משל עצמם ויש כאלה שבוחרות להזמין שירותי ביובית מחברות חיצוניות. בשני המקרים העבודה נעשית באותה השיטה. לעיתים יש צורך באזעקת שירותי כיבוי אש לעזור בשאיבת ופתיחת הסתימה מאחר והתקלה גדולה והסכנה מהצפה גדולה.

שירותי ביובית 24 שעות, פריצת סתימות בלחץ מים היא עבודה שצריכה להיעשות במקצועיות וזאת על מנת למנוע תקלות ונזקים. השירות חייב להיעשות במהירות על מנת למנוע סבל נוסף מהאנשים שסובלים דיים מעצם פריצת הביוב ברחובות העיר. העבודה צריכה להיעשות מהר גם כדי למנוע את הריחות הבלתי נעימים מלהתפשט בכל האזור. שירותי ביובית 24 שעות, פריצת סתימות בלחץ מים נעשים גם בבתים משותפים, בישובים שאין מערכת ביוב מרכזית ובתי קרקע שמערכת הביוב שלהם נסתמה ויש צורך לשחרר את הסתימה

אנחנו מציעים לכם

  • אצלנו בחברת דודי משאבות מים תוכלו לקבל שירותי ביובית 24, פריצת סתימות בלחץ מים ובכל דרך אפשרית אחרת. אנחנו עושים עבודה מקצועית עם בעלי מקצוע מיומנים. חברתנו ידועה כחברה האמינה המקצועית והזולה בתחום ואנחנו עובדים בכל חלקי הארץ.
  • השירות שלנו הוא 24/7. ניתן להשאיר פניות באתר האינטרנט שלנו ואנחנו מבטיחים לחזור באופן המהיר ביותר האפשרי. באתר תוכלו גם למצוא את הסוגים השונים של שירותי ביובית שאנחנו עושים. הביוביות שאנחנו מפעילים עומדים בכוננות 24/7 לאורך כל השנה. במקרים דחופים אנחנו מגיעים למקום גם בימי שבת וחג.
  • באתר שלנו תוכלו למצוא גם את רשימת הלקוחות שלנו, רשויות מקומיות, גופים פרטיים וציבוריים ועוד לצד מכתבי תודה רבים על העבודה המקצועית והמהירה.
b

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button