תחזוקת חדרי משאבות בחולון

בית > מרכז מידע > תחזוקת חדרי משאבות בחולון

חדר משאבות מטופל

בערי המרכז יש לא מעט מבנים גבוהים ובהם חדרי משאבות שאחראיים על כל משאבות הבניין. זה כולל https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-ביוב/, https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-לחץ/ ומשאבות כיבוי אש. תחזוקה שוטפת מבטיחה לחץ מים תקין ומאוזן בכל קומות הבניין, פעילות תקינה של כל מערכת הביוב וכמובן בטיחות במקרה של שריפה.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

חברה מקצועית כמו למשל דודי מערכות מים מספקת ללקוחותיה שירות של התקנה, בדיקה וגם תחזוקת חדרי משאבות בחולון. את התחזוקה מבצעים לפי פרוטוקול קבוע שכולל כמה שלבים. ביצוע תחזקוה שוטפת חיונית לתקינות צנרת, איכות החיים בבניין וגם לשמירה על חיי אדם.

כך למשל במקרה שיעלה צורך להשתמש במערכת כיבוי האש, לחץ מים נמוך עלול להפריע לפעילות המערכת, מה שלול לעלות בחיי אדם. דודי מערכות מים מבצעת שירותי תחזוקת חדרי משאבות בחולון והסביבה במקצועיות וביעילות.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

תחזוקת חדרי משאבות בחולון נעשית בכמה שלבים: בשלב הראשון בודקים את כל המשאבות בחדר המשאבות.
במקרה של נזילה מאתרים את מקורה ומתקנים. בשלב הבא מבצעים ניקוי בעזרת קיטור וצובעים את המשאבות כדי למנוע חלודה ולהבטיח פעילות תקינה שלהן.

שלב שלישי- טיפול ותחזוקה של משאבות כיבוי אש

תחזוקת חדרי משאבות היא פעולה חיונית לחיי אדם ולכן יש לבצע באופן סדור ומקצועי.
בתחזוקת משאבות לכיבוי אש חשוב לבדוק את חיווט החשמל ללוח הבקרה המרכזי, לבדוק את מערך ההתראות ולבדוק את תקינות המשאבות ולחץ המים כדי להבטיח שהספיקה והלחץ תקינים. בהזדמנות זו חשוב לבדוק את האטמים, המסננים וכל יתר הציוד. צוותי העבודה של דודי מערכות מים יחזקו את המשאבות מקביל לשאר השלבים שתוארו.

קבוצת דודי מערכות מים מתמחה בתחזוקת חדרי משאבות באופן רציף ומתמחה בטיפול במשאבות ישנות, שיפוץ ובמקרה הצורך החלפה שלהן. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי על ידי צוותי עבודה מיומנים ומנוסים. תחזוקת חדרי משאבות בחולון כוללת את כל הפעולות הנדרשות כדי להבטיח תקינות המערכת, איכות החיים והבטיחות של דיירי הבניין.
צרו  עמנו קשר בטופס השארת הפרטים ונשמח לענות לכל שאלה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button