תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי

בית > מרכז מידע > תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי

תחזוקה מקצועית לחדרי משאבות

בכל המפעלים בעלי המקצוע והמקומות הנוספים בהם יש חדרי משאבות יש איש אחזקה שבודק את חדרי המשאבות באופן שוטף ובמידה והוא מוצא שיש תקלה כלשהי הוא מבצע הזמנת עבודה והטיפול עובר לחברת התחזוקה שמבצעת באופן שוטף את תחזוקת חדרי המשאבות על בסיס שנתי. הטיפול השוטף כמו גירוז שימון וניקיון חל על איש האחזקה שמונה על ידי בעלי המקום טיפול יסודי והחלפת חלקים באחריות חברת התחזוקה.

מדוע לעבוד עם אנשי מקצוע

תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי צריכה להיעשות על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ובעלי ידע בתחום.
עבודות תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי נעשות כדי להבטיח את עבודת המשאבות לשנה נוספת. זוהי הזדמנות לבדוק את כל החלקים ולוודא שכולם תקינים והחלפת חלקים שנשחקו לאורך השנה שחלפה.
בעלי  מקצוע שעושים תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי מציעים ללקוחות שלהם ביטוח שנתי שכולל תחזוקה שוטפת של חדרי המשאבות ובכלל זה כל חלקי החילוף שבו.
ההקפדה על תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי חשובה במיוחד במקומות בהם אי אפשר לעבוד ולתפקד ביום יום במידה וחדרי המשאבות מושבתים.
התקשרות עם חברת תחזוקה ותשלום עבור ביטוח עבור חלקי החילוף חשובה בעיקר בגלל המחיר היקר שיש לשלם עבור חלקי חילוף למשאבות. כדאי להקפיד על כל סעיף מסעיפי פוליסת הביטוח ולציין את כל החלקים המבוטחים באופן ברור.
למרות שלעיתים חלקים משופצים אינם נופלים באיכותם מחלקים חדשים.

מה אנחנו מציעים

חברת דודי משאבות מים מציעה ללקוחותיה שירותי תחזוקת חדרי משאבות על בסיס שנתי ומנפיקה להם פוליסת ביטוח עבור כל חלקי המשאבות. אנחנו מחליפים חלקים, במידת הצורך, ומשתמשים רק בחלקים חדשים שנרכשים ישירות מהיצרן.
בסיום העבודה אנחנו מעניקים ללקוח תעודת אחריות ל24 חודשים על החלקים שהוחלפו. יש בחברה שלנו, דודי משאבות מים, עובדים מיומנים ובעלי וותק בתחום של שנים רבות. ניתן למצוא אודות חברתנו פרטים באתר האינטרנט שלנו שמתעדכן 24/7 לאורך כל השנה.
באתר תוכלו למצוא דרכים להתקשר אתנו בין בשיחה טלפונית או על ידי השארת פרטיכם ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button