תיקון בורות ביוב

בית > מרכז מידע > תיקון בורות ביוב

תיקון בורות ביוב

צנרת הבית נמצאת תחת אחריותם של דיירי הבית ובעיות שונות בבתים משותפים מטופלות ע"י ועד הבית.בבתים ישנים ניתן למצוא מערכות ותשתיות ביוב וניקוז ישנות המבוססות על בורות ביוב. בעבר הלא רחוק, היה נהוג להזרים את הביוב הביתי לבור ספיגה וזאת בשונה מצנרת הביוב המודרנית המזרימה את מי השופכין למערכת הביוב והניקוז העירונית.
בורות ביוב מנקזים אליהם את השפכים ומאפשרים חלחול של הנוזלים ופירוקם באדמה. מדובר בשיטה מיושנת הפוגעת באיכות הסביבה ומשום כך, השכיחות של בורות ביוב כיום הינה נמוכה.ובכל זאת, בבתים מיושנים וכן באזורים מרוחקים בהם התשתיות ישנות וברמה נמוכה יחסית, ניתן למצוא עדיין בורות ביוב וספיגה ויש לתחזקם ולטפל בהם באופן נכון וראוי.
מניעת ותיקון סתימות ונזילות המהוות מפגע סביבתי וסיכון בריאותיבורות הביוב נסתמים עם הזמן בשל הצטברות פסולת קשה ובלתי מתכלה המושלכת למערכת הביוב.במקרים בהם ישנה סתימה בבור הביוב, הרי שמפלס מי השופכין עלול לעלות על גדותיו ולגרום להצפות המהוות מפגע סביבתי וסיכון בריאותי.הבעייתיות בבורות ביוב גוברת בעונת החורף, שכן הגשמים יוצרים עומס על בור הביוב ולכן מומלץ לבצע פעולת ניקוי, שאיבה ותיקון במידת הצורך טרם עונת הגשמים.
בורות ביוב קיימים גם במגזר העסקי ומהווים פתרונות לניקוז מי שופכין וסילוק פסולת בבתי עסק שונים דוגמת מסעדות, בתי קפה, מוסכים ועוד. עסקים מסוג זה מתאפיינים בעבודה עם שומנים המועברים לבור ביוב.הצטברות השומנים מגדילה את הסיכוי להיווצרות סתימות וחשוב לבצע שאיבה באופן תדיר וכן לתקן נזקי בלאי ושחיקה על מנת למנוע מצבים בהם הפעילות של העסק מושבתת בשל בעיות ניקוז.
החשיבות בתיקון וניקוי בורות ביובתיקון בורות ביוב וספיגה ותחזוקתם הינה מלאכה מקצועית הכוללת: איתור וסילוק פסולת קשה העלולה לגרום לסתימות בצנרת, שאיבת הבור מנוזלים, שומנים ופסולת, שטיפה של הבור למעבר מביר וחלק של נוזלים, פינוי הפסולת לאתרי שפיכה מורשים בהשגחת המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.מערכת הביוב העירונית כוללת שוחות או בורות ביוב העשויים בטון ומחייבים תחזוקה ותיקון מפעם לפעם וזאת בשל חדירת שורשים, היווצרות סדקים בשל תנויות טקטוניות או עבודות עפר ועוד.בורות ביוב או בריכות ביוב מנקזים אליהם את מי השופכין הנעים בצינורות בנייני המגורים ובכל מקרה של תקלה, סתימה, נזילה או הצפה, הרי שיש צורך בביצוע תיקון בידי אנשי מקצוע המאתרים את מקור הבעיה, מנקים את בור הביוב, סותמים את הסדקים באמצעות חומרים ייעודיים, מבצעים שטיפה יסודית בלחץ מים גבוה ומאפשרים ניקוז וזרימה תקינה במערכת הביוב.
פתרונות מתקדמים בתחום תשתית וצנרת הביובדודי מערכות ומשאבות מים בע"מ הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה בתחום תחזוקה חידוש, תיקון והחלפת תשתיות וצנרת ביוב.החברה מספקת שורה של שירותים מקצועיים בהם תיקון בורות ביוב באמצעים מתקדמים המאפשרים השבת התפקוד התקין למערכת הניקוז ושמירה על איכות חיינו ובריאותנו.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button