תיקון משאבה לביוב – זמינים 24 שעות ביממה

בית > מרכז מידע > תיקון משאבה לביוב – זמינים 24 שעות ביממה

תיקון מהיר של משאבות ביוב תקולות

מהי משאבת ביוב?

משאבת ביוב היא משאבה אוטומטית המעבירה את הנוזלים המצטברים בביוב למקור המתאים. את המשאבה מתקינים במקומות התחתונים של הבניין. אם אתם גרים במרתף, המשאבה תעלה את הנוזלים למעלה ותפקידה לצורך כך חשוב במיוחד.
משאבות הביוב כוללות מסננים כדי לא לשרוף את המנוע וכדי שהמשאבה לא תיסתם, אך לפעמים המשאבה לא תקינה והיא דורשת תיקון בזה הרגע. אל תחכו ליום המחר. פתרו היום את הבעיה.
תיקון משאבה לביוב 24 שעות ביממה יאפשר לכם פתרון קל.

אל תהפכו את האסלה לבית גידול לתחבושות, לתחתוניות ולמגבונים

הביוב ממאגרי מים גדולים נשאב. המשאבה מזהה את המים, אך אם יש בה לכלוך או חפצים זרים, מפסק אוטומטי יאתר את התקלה.
המשאבה לא תעבוד, וכאן דרוש איש מקצוע לעזרה. בביתכם אתם יכולים לגרום בקלות לסתימה בביוב. אם אתם זורקים לאסלה תחבושות היגייניות, תחתוניות, טמפונים,  מגבונים (כן, גם אלה שכתוב כי הם ניתנים להורדה באסלה), חיתולים של תינוקות ועוד אלמנטים יצירתיים – אתם מסתכנים בסתימה ובתקלה במשאבת הביוב.
לא מדובר רק בתקלה במערכת הביתית שלכם, אלא במשאבות הביוב הכלליות, לכן חשוב לשים לב ולא לזרוק דבר אל עבר האסלה שלכם, למעט נייר טואלט.

הצפות ומצופים

משאבה שאיננה מתפקדת תגרום להצפות. צריך לבדוק שהמצוף שבה עובד.
המצוף הזוהר מחובר בכבל. כשהמים מגיעים לגובה מסוים, המצוף צריך לעבוד. אם איננו עובד, קיימת תקלה וצריך להזמין מייד איש מקצוע לאיתור הבעיה.
חשוב לתחזק היטב את משאבת הביוב. אם יש סתימה בכל שעה, תיקון משאבה לביוב 24/7 על ידי בעל מקצוע יאפשר לכם להרגיש מוגנים מול הצרה של הסתימה, ההצפה והריחות הלא נעימים שעלולים להציף אתכם באוויר. בכל שנה חשוב לעשות ניקוי משאבות, לוודא שהן תקינות.
תיקון משאבה לביוב יכול להיעצר בשלב הבדיקה אם אכן תתחזקו את המשאבה כראוי. אם אתם בכל זאת זקוקים לחוות דעת או לתיקון, פנו ל"דודי משאבות" ותיהנו משירות מקצועי, מיומן ויסודי. ליצירת קשר ולקבלת פרטים: 073-7826176    dudi@dudiwaterpump.
co.il

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button