כיבוי אש בלתי רצונית

משאבות כיבוי אש נועדו לכל מבנה קיים כשהמטרה היא לכבות אש מתפרצת ובלתי רצויה, לכן חשוב שהמשאבות תהיינה תקינות תמיד על מנת שיוכלו לתפקד בעת סכנת חיים. קיימות משאבות שונות העובדות על מנועים שונים. יש משאבות העובדות על ידי לחצנים, יש על ידי אספקת מים. סביר להניח שוועד הבניין או האחראים על הבניין קיבלו תדרוך של איש מקצוע לגבי השימוש והמיגון, וחשוב כמובן ליידע את כולם.

להיערך לכל מצב אפשרי – בדיקת משאבות – מצילת חיים

משאבות מתוכננות לפעול אוטומטית בעת זיהוי שרפה. המים למשאבה יכולים להגיע ממקורות שונים, אך לא כל משאבה מתאימה לכל מבנה. ככל שהבניין רב קומות, כך יהיה קושי ללחץ המים לרדת, ולכן גם המים במשאבה דורשים פעילות שתפעיל לחץ מים מסוים. כשהכל תקין והכל עובד על מי מנוחות, אין לכם מה לדאוג, אך צריך להיערך לכל מצב אפשרי המסכן חיים. אם חלילה תפרוץ שרפה, אתם חייבים להיות מוגנים בחלקת האלוהים הקטנה שלכם, לכן אם יש שיבוש באחת מן המשאבות, תיקון משאבות כיבוי אש  24/7 חייב להתבצע על ידי איש מוסמך, מיומן ומבין עניין.

תיקון למען השקט שלכם

משאבות הכיבוי עובדות על חשמל, על קיטור או על מנוע, ורק איש מקצוע יודע לבחור את הדרך הטובה ביותר עבורכם לתפעול המשאבה.  אם אחד הצינורות אינם תקינים, אם המשאבה אינה מזרימה כראוי את המים, אתם בבעיה שדורשת פתרון מיידי, לכן אל תמתינו למחר ובצעו את מה שניתן לבצע כבר היום. תיקון משאבות כיבוי אש 24 שעות ביממה יסייעו לכם לישון בראש שקט ולדעת שאתם מוגנים ובטוחים בכל מצב של סכנת שרפה. אל תקלו ראש בדבר, הקפידו לבצע בדיקות תקופתיות למצב המשאבות ולתקן את מה שדורש תיקון למען ביטחונכם ולמען השקט הפנימי שלכם.

תיקון ובדיקה על ידי בעל מקצוע

בעיות שונות יכולות להתעורר במשאבות ולהצריך טיפול מיידי. ייתכן שיש בעיית לחץ מים בצינורות המשאבה, ייתכן שהלחץ אינו דוחף למעלה ולמטה את המים הנדרשים לכיבוי שרפה או שאינו דוחף מספיק. משאבות תקינות יפתרו את הבעיה בקלות. אם יש חשד לתקלה או שאתם מעוניינים בבדיקת התקינות, הזמינו איש מקצוע מנוסה ומיומן. תיקון משאבות כיבוי אש 24 שעות ביממה על ידי "דודי משאבות" יספק לכם תשובה מדויקת ומהירה אחרי בדיקה מקיפה. לפרטים וליצירת קשר חייגו או כתבו: 073-7826176    [email protected]