תיקון משאבות מים/ביוב

בית > מרכז מידע > תיקון משאבות מים/ביוב

שיפוץ יסודי של משאבות מים/ביוב תקולות

במערכות גדולות של מים וביוב יש צורך במשאבות חזקות שיעשו את עבודת השאיבה וההזרבות מים/ביוב. השימוש במשאבות הן למים והן לביוב נעשה באופן שוטף תוך טיפול בשפכים ובמים זורמים. תקלה במשאבות יכולה להיות
מה בצורה הטובה ביותר לאורך כל ימות השנה.
מאגרי ביוב ומים שנמצאים בפאתי הרשות מצריכים שימוש ללא הפסקה במשאבות מים וביוב. ההחלטה מתי להחליף משאבה ישנה בחדשה או לתת תיקון משאבות מים/ביוב היא החלטה שנתונה בידי מנהלי המאגרים ובעלי המקצוע.
בכל מקום שיש משאבות מים/ביוב מקווים העוסקים בתחזוקה שלא יהיה צורך בתיקון משא
מטרידה לכל הסביבה.
משאבת ביוב שצריכים לתקן אותה מפסיקה את
זרימת הביוב לאגני הביוב המרכזיים של הרשות המקומית וכל הפסקה כזו יכולה לגרום לזרימת הביוב לים.
זוהי הסיבה שלא מסתפקים במשאבה אחת ושבדרך כלל מתקינים מספר משאבות מים/ביוב וזאת כדי להבטיח שאם יהיה צורך להחליף או לעשות תיקון משאבות מים/ביוב באחת מהן פעולות השאיבה והזרימה של הביוב/המים לא תופסק. התכנון צריך להיות כך שמשאבה אחת שמושבתת אינה מפסיקה את זרימת מי קולחין.

איך עושים תיקון משאבות מים/ביוב

קיימת אפשרות של תיקון משאבות מים/ביוב על ידי החלפת המשאבה הפגומה במשאבה חלופית. משאבה זו יכולה להיות משאבה משופצת. לאחר תיקון משאבות מים/ביוב בבית המלאכה של היצרן או מי שמונה על ידו המשאבה המתוקנת מוחזרת למקומה.

למה דווקא אצלנו

דודי משאבות מים היא חברה וותיקה בתחום בישראל ובמחסנה יש מספר משאבות מים/ביוב שעברו תיקון. במקרה הצורך אנחנו מחליפים את המשאבה המקולקלת במשאבה שעברה תיקון והחלפת חלקים שנשחקו. באתר תוכלו לקבל מידע אודות היצרנים, מהארץ והעולם, אתם אנו קשורים בקשרי עבודה.
אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו סוגים רבים של  משאבות מים/ביוב  מיצרנים שונים. כל משאבה שנעשה בה תיקון למים/לביוב מקבלת מאתנו אחריות לתקופות שמשנה ויותר.
כנסו לאתר האינטרנט שלנו וקראו אודותינו ואודות פועלינו.
  באתר תוכלו לקבל מידע איך ליצור אתנו קשר. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. יש לנו מערכת טלפונים שפועלת 24/7 ונציגנו ישמח לענות על כל השאלות וההתלבטויות בכל מה שקשור לתיקון משאבות מים/ביוב ומה עדיף על מה לרכוש משאבות חדשות או כאלה שעברו תיקון.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button