מה עושים במקרה של הצפת מים או כל תקלה אחרת?

משאבת מים היא משאבה ראשית ששואבת את המים מכל מקור מים בבית – המגיע מתחת לפני הקרקע. את המשאבה אתם לא רואים באופן גלוי, אך היא מונעת הצפה, וכך אתם יכולים להתנהל בבית בבטחה. כשהכל פועל על מי מנוחות, לא יתעורר בכם צורך בהתעסקות עם אחת המשאבות, אך כשיש סימנים של הצפות או תקלות שונות במים, מייד אתם נרתמים למשימה ומבינים שנדרש איש מיומן לתיקון המשאבה, לפני שהמצב יהיה גרוע יותר.

סוגי משאבות: טבולות ועומדות

יש משאבות טבולות הנמצאות באגן משאבת המים, מתחת למים. יש משאבות עומדות הנמצאות עם מנוע המשאבה מחוץ למים. אלפי ליטרים בשעה יכולים להישאב במשאבת מים תקינה, אך מה קורה אם המשאבה לפתע תשתבש? המים יצופו ויהפכו את החיים שלכם לבלתי אפשריים ומייד תתבקשו לאתר איש מקצוע שיגיע, יתקן ויציל אתכם מהמים המאיימים להתפרץ לכל עבר.

משאבות מים משולבות

תיקון משאבות מים 24 שעות ביממה יאפשר לכם תפקוד מים פשוט וקל. משאבות מים משולבות הן משאבות המשלבות בין משאבה ראשית לבין משאבה בעלת גיבוי סוללה. גם כשמשאבת מים משולבת משתבשת, אתם תזדקקו לאיש מיומן שישמש מושיע הכרחי למנוע הצפות ותקלות נוספות שלא יאפשרו למים לחלחל למקומם הטבעי.

תקלות גם במבנים חדשים

בבתים ישנים יכולות להיות תקלות לא נעימות, אך אין זה אומר שגם במבנים חדשים אין שיבושים שיצריכו מכם משאבה מתוקנת לבית, למשרד, למבנה או למוסד. באמצעות מכשור מקצועי יבוצע גילוי התקלה שיוביל לצעד של תיקון משאבות מים 24/7 בלי שתרגישו את הקטסטרופה. כמו שנאמר: ניצלתם בדיוק בזמן.

תיקון משאבות 24/7

תיקון משאבות מים 24 שעות ביממה יאפשר לכם לישון בשקט גם אם צרה צרורה תעמוד בפתח. מה תעשו למשל אם תקומו לשירותים אחרי לילה ארוך ותגלו כי כל אזור הבית הוצף במים ואין לכם ברירה, אלא להתמודד עם מה שיש? שיחת טלפון קצרה ואיש השירות בדרך אליכם, בתקווה שעד הבוקר הכל יחזור לקדמותו והמים יזרמו בזרימתם הטבעית למקומות הנכונים. מוזמנים ליצור קשר עם חברת "דודי מערכות ומשאבות בע״מ" המובילה בתחום משאבות המים ומציעה פתרונות לכל דורש ועבור כל שימוש:  073-7826176 [email protected] , גוש עציון 20, תל אביב.