בדיקת מזחים בתל אביב

בית > מרכז מידע > בדיקת מזחים בתל אביב

בדיקה מקצועית של מזחים בתל אביב

בדיקת מזחים בתל אביב

מהי בדיקת מזחים בתל אביב? מתי נבצע אותה ומדוע- כל התשובות לכך מתחילות בדודי  משאבות מים, חברה מוסמכת ומקצועית לטיפול במזחים שפועלת על פי הנחיות משרד הבריאות. בניגוד לסברה המקובלת מי השתייה בישראל הם באיכות טובה ואיכותם נבדקת שוב ושוב במסגרת מקורות המים ורשת האספקה שלהם. חוששים שקיימת בעיה באיכות המים בביתכם או במשרד? פנו ליועצים המקצועיים של קבוצת דודי משאבות מים.

אבחון הבעיה

זרימה חוזרת של מים שמגיעה חומרים שמקורם במפעלים, משקים חקלאיים ומים עומדים ממערכות כיבוי האש היא אחת הסיבות המרכזיות לפגיעה באיכות המים בישראל. מזהמים לו עלולים להביא לפגיעה משמעותית בחיי אדם ובבעלי חיים.

אפשרויות הטיפול

הבשורה הטובה היא שניתן להתגבר על הבעיה על ידי התקנת מזח שהוא אביזר שמטרתו למנוע זרימת מים חוזרת מהצנרת הפרטית לזו הציבורית.
האביזר מונע בכך מעבר של מזהמים מרשת המים הפרטית אל הציבורית.
בשל החשיבות הבריאותית הרבה של המזח ישנן תקנות ברורות בנושא מניעת זרימה חוזרת של מים בתקנות בריאות העם לפיהן כל בעל עסק או בית פרטי או בית משותף שמשתמש במערכת מים חייב להתקין מזח, היינו אביזר זרימה חוזרת. את ההתקנה יש לבצע על ידי מתקין מוסמך על ידי משרד הבריאות וכן יש לעשות שימוש בדגמים מסוימים שאושרו על ידי משרד הבריאות.

איך מבצעים בדיקת מזחים בתל אביב?

את המזחים יש לבדוק אחת לשנה על ידי בודק מוסמך ולהעביר לספק המים ולמשרד הבריאות דו"ח תקינות. דודי משאבות מים מבצעת בדיקת מזחים בתל אביב באופן מקצועי ושקוף ובהתאם להנחיות החוק. בסיום הבדיקה יועבר על ידינו דו"ח מפורט אל משרד הבריאות ולספק המים של תל אביב- מי אביבים.

מלבד בדיקת מזחים בתל אביב דודי משאבות מים מבצעת מגוון פעולות נוספות ובהן התקנה ובדיקת מז”חים בבתים משותפים ופרטיים כחלק מקבלת טופס 4 לאכלוס מבנים. בנוסף, אנו מבצעים בדיקות מז”חים למטרת קבלת רישיון עסק, התקנה ובדיקת מז”חים במבני תעשייה, ציבור ומסחר שמותקנות בהן מערכות כיבוי אש וגם מבצעת התקנה ובדיקה תקופתית של מז”חים בבתי עסק שונים כמו מוסכים, תחנות דלקת, מרכזים רפואיים, מכבסות ועוד. השירות המקצועי שלנו מאפשר לנו לעמוד בהנחיות משרד הבריאות וגם להעניק ללקוחותינו טיפול הולם במחירים נוחים ובזמינות גבוהה.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button