בדיקת מז"ח – 24 שעות ביממה

בית > מרכז מידע > בדיקת מז"ח – 24 שעות ביממה

בדיקה תקופתית של מזחים 24/7

מערכת מי השתייה

מז"ח היא מערכת המותקנת על גבי צנרת מי השתייה ותפקידה למנוע מהמים לחזור אחורנית במורד הצינור ולשבש את איכותם. ראשי התיבות של המילה מז"ח הם מניעת זרימה חוזרת, וכשמה כן היא. ההתקנה של המז"ח הכרחית על פי תקנות של משרד הבריאות. כך שגם כבעלי עסק וגם כאנשים פרטיים אתם מחויבים למען שמירה על בריאותכם בהתקנת מז"ח. בין אם מדובר בענף תעשייה או בענף חקלאות, בין אם מדובר בחנות מסחרית או בבית פרטי, חשוב לבדוק את המז"ח כשמשהו משתבש או כחלק מבדיקה שגרתית הדורשת מעקב וחוות דעת מקצועית לתפקוד המערכת.

עמידה בתקנים מחמירים למען איכות המים ולמניעת בזבוז

בודק מז"ח מוסמך יבצע את הבדיקה אחת לתקופה.  "דודי מערכות בע"מ" היא חברה המספקת לכם אנשי בדיקה מוסמכים שיבצעו עבורכם את המטלה החשובה של בדיקת מז"ח 24 שעות ביממה. רק מי שעבר הדרכה ומוכר על ידי משרד הבריאות יכול לבצע את הבדיקה על הצד הטוב ביותר. הבדיקה מבטיחה לכם עמידה בתקנים המחמירים למען איכות מים ולמניעת בזבוז מים שהרי בבדיקה יתגלו כל הליקויים האפשריים: נזילה, בלאי, אבנית ועוד. צרו קשר 24 שעות ביממה עם "דודי מערכות בע"מ" ותקבלו תשובה ראויה לכל בדיקה נחוצה: 072-2523004 או במייל dudi@dudiwaterpump.co.il

בדיקה מקצועית היא גולת הכותרת

באמצעות ציוד מקצועי יתגלו הליקויים ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים בבדיקה מיטבית, איכותית ומקצועית. חברה מקצועית יודעת מהם מפרטי המים השונים, מה נחוץ למען האיכות ומה צריך לתקן במז"ח כדי לעמוד בתקנים החשובים ולהזרים מים איכותיים.

בדיקת מז"ח  – 24/7  – למען שתיית מים איכותיים וטעימים

מז"ח הוא אביזר המותקן כאמור על צנרת מי השתייה ומונע מעבר מים בחזרה. איש לא רוצה לשתות מים עכורים שאינם טעימים, איש לא רוצה להתאכזב מהטעם שבפה. לצורך כך חשוב לוודא כי מז"ח מותקן כראוי ונבדק בדיקה מדויקת ומדוקדקת של כל הפרטים הנחוצים למערכת המים בצנרת. ניתן לבצע בדיקת מז"ח 24/7, לקבל אישור על תקינות המז"ח, להתקין מז"ח חדש, לטפל בנזילות ובתקלות השונות בו, והעיקר – שתו לרוויה מים צלולים, צוננים וטעימים.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button