החלפת אטמים מכנים למשאבות

בית > מרכז מידע > החלפת אטמים מכנים למשאבות

החלפת אטמים מכנים למשאבות תקולות

אטמים מכניים הם הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לדאוג שמכונות, מתוחכמות ככל שתהיינה, תוכלנה לעבוד כמו שצריך. כמו כל דבר שעובד ללא הרף, גם אטמים מכניים מתקלקלים. אם אתם צריכים החלפת אטמים מכנים למשאבות המים שלכם, הגעתם למקום הנכון.

מהו אטם מכני ומה שוחק אותו

אטם מכני הוא מרכיב חשוב ונפוץ מאד במשאבות מים. בכל מקרה שיש ציר סובב מחיצה, מקום שיש בו שני נוזלים, צריך אטם שדואג לווסת את זרימת הנוזלים. ישנם הרבה מאד אטמים מסוגים שונים – ומה שקובע איזה אטם צריך הוא כמובן תנאי העבודה (לחצים, מהירויות, טמפרטורות, סוגי הזורמים – נגיד מים או שמן, לדוגמה), ועוד דגשים כמו אורך חיים של המוצר, ספק, רמת אטימה וכמובן כמה כסף יש לכם להשקיע.
יש סוגים שונים וחשוב לבחור את האטם המדויק. ישנם שני סוגים עיקריים: אטמי פנים, מקובל במיוחד בתעשייה, ואטם היקפי שמקובל גם בבתים פרטיים וגם בתעשייה, ובמיוחד במוצרי אווירונאוטיקה.

מדוע עבודה של החלפת אטמים היא עבודה מקצועית

הרכבת אטמים מכנים היא דבר מסובך, שדורש היכרות מערכות רבות, ידע טכני, כלים וגם יכולת מקצועית ורישיון לחתום על אישור תקינות המוצר.
אחרי הכול אתם לא רוצים תאונות רשומות על שמכם, ובוודאי לא הצפות ונזקים באלפי שקלים. לכן, חשוב מאד לעבוד עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה. בין הטעויות הנפוצות: הרכבה הפוכה, נזק לאטמים משניים, זיהום או עיוותים באטמים המשניים, כיוון לא מדויק של אורך הפעולה של האטם ועוד.
חשוב מאד לעבוד עם אנשים שיש להם ניסיון וידע מקצועי בתחום.

דודי משאבות מים – החברה המקצועית ביותר

החברה שלנו מנוסה מאד, בעלת ידע רב וכלים – מהרכבה, דרך תחזוקה ושימון, כיוון וגם החלפה ושיפוץ, בעבור כל המשאבות והאטמים. לכן אם אתם צריכים ייעוץ, החלפה או אספקה ברמה גבוהה, אנחנו כאן בעבורכם.
אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, ונשמח לעמוד לשירותכם כדי להבטיח לכם אטמים תקינים, ששומרים על המערכת שלכם פועלת ללא סכנה וללא דופי. אנחנו עובדים שנים בתחום ויש לנו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בישראל. מחכים לשמוע מכם!

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button