חיטוי מאגרי מים בכפר סבא, בטיחות ואיכות חיים

בית > מרכז מידע > חיטוי מאגרי מים בכפר סבא, בטיחות ואיכות חיים

בטיחות ואיכות חיים

בתחום המים יש שלל מושגים ומערכות שלא כולם מכירים אבל הם חיוניים לחיים שלנו בכל רגע נתון. מאגרי מים למשל אמונים על תחום הבטיחות בחיינו וגם על הזרמת מי שתייה לדירות שממוקמות בקומות הגבוהות בבנייני מגורים.  מאגרי המים הם בעצם מכל שעשוי מחומרים כמו בטון, נירוסטה, פלסטיק או אזבסט והם מחוברים ישירות למערכת המים העירונית של הרשות המקומית.

למה חשוב לתחזק מאגרי מים?

די בשני התפקידים הללו כדי להבין עד כמה חשובה השמירה על ניקיון מאגרי המים ומכאן החשיבות העצומה של ביצוע חיטוי מאגרי מים בכפר סבא והסביבה באופן רציף על ידי גוף מקצועי. מההיבט הרגולטורי משרד הבריאות מחייב ביצוע חיטוי מאגרי מים בכפר סבא או בכל עיר אחרת. כך למשל בבנייני מגורים חיטוי מאגרי מים יש לבצע אחת לשנה. למען הסר ספק האחריות לחיטוי המאגרים מוטלת על כתפי הדיירים בבניין.

מאגרי מים כאמור מכילים מי שתייה ולכן חשוב ביותר להקפיד על חיטוי מקצועי והולם שלהם. חיטוי מאגרי מים בכפר סבא והסביבה חייב להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה בעל הסמכה ממשרד הבריאות. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים היא חברה שמתמחה בביצוע עבודות מהסוג הזה.

ביצוע חיטוי מאגרי מים בכפר סבא

חיטוי מאגרי מים בכפר סבא כאמור עושים לפי תקנים מחמירים ויש כמה פעולות שחשוב לבצע במסגרת אותו חיטוי:

  • דגימה של מי השתייה במאגר כדי לאתר חיידקים ומזהמים
  • ריקון המאגר לפני החיטוי
  • ניקוי המאגר והסביבה שלו
  • סילוק הפסולת באזור המאגר וחיטוי על ידי קיטור או כלור
  • ריסוס סביבת המאגר והמאגר עצמו.

משום שמדובר על תקנה שהגדיר משרד הבריאות, אי ביצועה יוביל לניתוק של המאגר ממערכת המים העירונית, שיוביל לשיבוש מוחלט של החיים בבניין.

דודי מערכות ומשאבות מים – שירות חיטוי מאגרי מים בכפר סבא

החברה מחזיקה באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ולרשותם ציוד מקצועי שמאפשר להם לבצע את החיטוי בהתאם לתקנות ותוך הקפדה על שמירה על איכות חייהם של דיירי הבניין. 

r

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button