ניקוז שפכים מתאפשר באמצעות מערכת של צינורות מתחת לפני הקרקע המנתבת אותם להיכן שהם צריכים להגיע.  כאשר מתגלית בעיה בתשתית של ניקוז השפכים, היא מיד באה לידי ביטוי במראות לא נעימים של הצפות המלווים בריח צחנה שנישא לכל עבר. בדרך כלל מדובר במשאבת ביוב שאינה עבודת כראוי, ואינה מסוגלת לווסת את הכמות הגדולה של השפכים ולנקזה. כולנו יודעים שמדובר במטרד של ממש המצריך טיפול מידי. אם יש לכם בעיה במשאבות ביוב ברמת השרון או באזור אחר בארץ, פנו לחברת דודי מערכות ומשאבות מים המובילה בתחום שיווק ותחזוקת משאבות ביוב באזור המרכז.

התקנת משאבות ביוב על ידי אנשי מקצוע

רק בעלי מקצוע מיומנים יתקינו לכם משאבת ביוב ברמת השרון שהן איכותיות וחזקות שתשמשנה אתכם נאמנה לאורך שנים. בחברת דודי מערכות ומשאבות מים יעמדו לרשותכם מתקינים מקצועיים שעובדים בשקיפות מלאה ואמינות רבה. התקנת משאבות ביוב חדשות או טיפול בהן מחייבת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שעובדים עם חלקי חילוף מקוריים ומשאבות מהיצרנים המובילים, תוך מתן אחריות ושירות לאורך זמן.

תחזוקה נאותה של משאבות ביוב

בנוסף להתקנת משאבות ביוב, אנו מבצעים בחברת דודי מערכות מים בע"מ גם טיפולים מונעים לכל מערכות ומשאבות מים, כך שאתם יכולים להיות בראש שקט שהמשאבה שלכם מטופלת בידיים טובות. כך גם תוכלו למנוע מפגע תברואתי בעתיד כמו ביוב שעולה על גדותיו כי טיפול ותחזוקה נכונים מונעים תקלות בהמשך ומבטיחים שימוש תקין לשנים רבות.

שיפוץ משאבת ביוב או התקנה של משאבה חדשה?

לעיתים נשאלת השאלה האם כדאי לשפץ משאבת ביוב קיימת או להחליף לאחת חדשה. הפתרון לשאלה זו נעוץ בבדיקת אנשי המקצוע של חברת דודי מערכות מים, שיבחנו את תפקודה של משאבת הביוב לאור התקלה הקיימת. אם התקלה ברת תיקון ימליצו לכם על שיפוץ המשאבה והחלפת חלקי החילוף התקולים. במידה וקיימת תקלה מהותית בתפקוד המכונה שקשה יהיה להשתלט עליה או בלתי אפשרי,  ימליצו אנשינו המנוסים והמהימנים על התקנה של משאבות ביוב ברמת השרון שהן חדשות. פנו אלינו לקבלת פרטים אודות שירותי תחזוקה והתקנת משאבות ביוב ונשמח לסייע לכם במהירות וביעילות.