משאבות להגברת לחץ מים

בית > מרכז מידע > משאבות להגברת לחץ מים

הגברת לחץ מים נמוך באמצעות משאבות

בעלי דירות בקומות הגבוהות של בניינים רבי קומות, למודי ניסיון שבשעות מסוימות של היממה יש בעיות בלחץ המים בדירותיהם.הסיבה היא, שמשאבות להגברת לחץ מים שהותקנו בבניין, אינן מתאימות לשימוש בו זמני של מספר רב של משתמשים במים.תלונות חוזרות של דיירים המתגוררים בקומות עליונות על לחץ דל של מים, מוכרות לכל שרברב המגיע לטפל במשאבות להגברת לחץ המים.
עם השנים יש שיפור והתייעלות של משאבות להגברת לחץ מים.ככל שהמשאבות משתכללות יש פחות תקלות.יצרני המשאבות הבינו שצריך ליצור משאבות בעלות כוחות גדולים, ומשך חיים ארוך כאלה שיוכלו לשמש את הלקוח שנים רבות מבלי לקרוס.
משאבות להגברת לחץ מים, המותקנות בצמוד למערכת הביוב העירונית, גורמות לזרימת מי קולחין למאגרי המים במהירות וללא סטייה.משאבות תקינות, ימנעו דליפה של מי קולחין וזרימתם לים, בכך למנוע זיהום מי הים והסביבה והפצת ריחות בלתי נעימים, שיהוו מטרד לתושבי הרחובות בהתאם קרתה התקלה.מדוע חשוב להשקיע במשאבות להגברת לחץ מים הסיבה שחשוב לקיים התייעצות עם בעלי מקצוע בתחום https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-לחץ/ היא כדי למנוע אי נעימות וכעסים מיותרים בעת הפסקת המים.
הדבר נכון גם לקומות עליונות של בתי חולים, בתי מלון ומבנים ציבוריים בעלי מספר רב של קומות.
חשוב להחזיק את המשאבות ברמת תחזוקה יום יומית, טיפול מונע ימנע בעיות. החלפת חלקים שנשחקו ללא היסוס ובעיקר שמירה על ניקיון והיגיינה.
צריך להתקין בחדר בו יותקנו משאבות להגברת לחץ מים את כל התנאים כדי לשמר על המשאבות.
משאבות להגברת לחץ מים צריכות לקבל גם את אישור מערך כיבוי האש וזאת מהסיבה שבמקרה של שריפה, לא עלינו, בקומה עליונה, יהיה למשאבות את כל הכוח להגביר לחץ מים מלמטה לקומה הנשרפת.
מה אנחנו יכולים להציע לכם אנחנו דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ עומדים לרשותכם בכל מה שקשור למשאבות להגברת לחץ מים.
כל שאלה תקבל תשובה מקצועית ומהירה.יש לנו משאבות מקוריות ומשופצות כאחד.חלקי החילוף שאנחנו מחזיקים הם מקוריים מהיצרן.
אנחנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך מרגע הזמנת העבודה ועד לסיומה בכל בעיה ושאלה.כל משאבה בין מקורית ובין משופצת מקבלת מאתנו אחריות.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button