שיפוץ משאבות מים/ביוב

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות מים/ביוב

שיפוץ והחלפה של משאבות מים/ביוב תקולות

כל מי שתחום עיסוקו הוא משאבות מים וביוב יודע ומתריע בפני לקוחות פוטנציאליים שלמשאבות יש אורך חיים שבסופו יהיה צורך להחליפן במשאבות חדשות.לא כל המשאבות מושבתות ומוצאות מכלל שימוש.יש אפשרות לעשות שיפוץ משאבות מים/ביוב ולהחזירן לשימוש.
לקוח שבוחר  לרכוש משאבות מים או ביוב משופצות עושה זאת בעיקר בגלל עלותן של המשאבות החדשות.שיפוץ משאבת מים/ביוב לא גורם בהכרח למוצר פגום. לעיתים משאבות משופצות טובות בדיוק כמו משאבות חדשות.
משאבות משופצות עושות את העבודה בדיוק כמו משאבות חדשות.לדוגמה, רשויות מקומיות ומוסדות ציבור גדולים להם יש שימוש רציף במשאבות מים/ביוב מחזיקים במחסני המלאי שלהם משאבות חדשות ומשופצות וכן חלקי חילוף שבזמן אמת אפשר יהיה להשתמש בהם.איש אחזקה שמונה על ידי הממונים והוא זה שמחליט האם להחליף משאבה בחדשה או במשופצת.
מן הסתם מספר חודשי האחריות למשאבות חדשות ארוך ממשאבות משופצות. כל אחד בוחר על פי השקפתו והבנתו.שיפוץ משאבות מים/ביוב – לאנשי מקצוע בלבדהעוסקים במלאכת שיפוץ משאבות מים/ביוב מחזיקים בבתי המלאכה שלהם חלקים מכל סוגי המשאבות כך שכל אחד יכול לקבל שירות תיקונים.
כל מי שקרוב לנושא יודע בדיוק איך ליצור קשר ישיר עם בעל המקצוע. אחרים יעדיפו ששיפוץ משאבות מים/ביוב יעשה היצרן בבתי המלאכה שלו ועם בעלי מקצוע מהימנים.חשוב מאד לעבוד עם חברה מקצועית שמכירה את המוצרים ברמה גבוהה, שיש לה הציוד, הצוות והיכולת הטכנית להתמודד עם הבעיות.
למה דווקא אצלנו אצלנו בחברת דודי משאבות מים תוכלו למצוא בעלי מקצוע מיומנים וותיקים ומהימנים שעוסקים בשיפוץ משאבות מים/ביוב מסוגים שונים.אנחנו מציעים ללקוחות משאבות משופצות עם אחריות בדיוק כמו שניתנת למשאבות חדשות. יש לנו את כל חלקי החילוף לסוגים שונים של משאבות מים/ביוב.
יועץ מטעמנו יחווה את דעתו בכל פנייה של לקוחות מתלבטים האם לעשות שיפוץ משאבות מים/ביוב או להחליף את הישן בחדש.הייעוץ יכלול השוואה בעד ונגד משאבה חדשה או משופצת, גם את העלויות בשני המקרים וכל אחד יכול להחליט מה לעשות בהתאם ליכולותיו הכספיות.פרטים נוספים על שיפוץ משאבות מים | משאבות מים

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button