איטום מאגרי מים בקריית אונו

בית > מרכז מידע > איטום מאגרי מים בקריית אונו

איטום מקצועי של מאגרי מים בקרית אונו על ידי מומחים

בהתאם לתקנות משרד הבריאות, מאגרי מים אמורים להיות אטומים לחלוטין, וזאת, במטרה למנוע חדירת מזהמים כמו מתכות, חומרים כימיים, חיידקים ועוד. באופן זה, ניתן לשמור על רמת איכות המים ולמנוע סיכון לבריאות הצרכנים. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה באיטום מאגרי מים בקריית אונו ותשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ובאמינות.

שלב ראשון – ריקון מאגר המים ובדיקתו

על מנת לבחון את הצורך באיטום מאגרי מים בקריית אונו, יש לרוקן את מאגר המים ולבדוק האם קיימים בדפנותיו סדקים או ליקויים אחרים הדורשים טיפול.

שלב שני – ניקוי וחיטוי מאגר המים

לאחר ביצוע בדיקה יסודית של מאגר המים, צוות מומחינו יערכו ניקוי וחיטוי יסודיים של המאגר לרבות הצנרת המובילה אליו. פעולות הניקוי והחיטוי, המתבצעות לאחר דיגום המים ובהתאם לדרישות משרד הבריאות, מאפשרות להבטיח את בטיחות השימוש במים.

שלב שלישי – איטום מאגר המים

איטום מאגרי מים בקריית אונו יתבצע בהתאמה לתקנים ובהתאמה לסוג ולגודל המאגר. צוות מומחי דודי מערכות ומשאבות מים יבצע את מלאכת האיטום באמצעות חומרי איטום תקניים לרבות מלט, דבק אפוקסי או יריעות ייעודיות, בהתאמה למצב המאגר ולצרכים שעלו בבדיקתו.

שלב רביעי – מילוי המאגר לאחר האיטום

לאחר איטום מאגרי מים בקריית אונו, יש לחבר מחדש את הצנרת, למלא את המאגר במים ולשלול קיומם של סדקים.

שלב חמישי – תחזוקה מונעת

על מנת לשמר את תקינות המאגר ואת איכות המים שבתוכו, חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת נכונה של המאגר לכל אורך הדרך. אנו מציעים שירותי תחזוקה למאגרי מים ואמונים על מתן שירות מקצועי ואמין לשביעות רצון לקוחותינו.

נשמח לעמוד לשירותכם!

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירותים מקיף, איכותי ואמין המספק מענה מקצועי, איכותי ויעיל לכל צורך ולכל דרישה בתחום.
כחברה שמאחוריה ניסיון מקצועי רב וצוות מומחים מיומן ומוסמך, אנו גאים ביכולתנו לספק לכם את הפתרון האופטימלי לאיטום מאגרי מים בקריית אונו כמו גם לתחזוקת מאגרי מים שוטפת ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

זקוקים לשירותי איטום מאגרי מים? פנו אלינו עוד היום!

r

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button