איתור פיצוצי צנרת בחולון

בית > מרכז מידע > איתור פיצוצי צנרת בחולון

איתור ותיקון פיצוצי צנרת בחולון במהירות ויעילות

נזקי רטיבות מים הם בדרך כלל בלתי הפיכים. נזילה פתאומית מהתקרה או היקוות מים על הרצפה מרמזים על פיצוץ בצנרת המים או הביוב. גם במרחב הציבורי אנחנו עדים ל"מזרקות" פתאומיות של מים באמצע כביש או מדרכה.
כשפיצוץ כזה מתרחש צריך לקרוא לדודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ שיבצעו איתור פיצוצי צנרת בחולון. הם המקצוענים שיאתרו ויפתרו את הבעיה. בכדי לתקן את הפיצוצים ולשמור על צנרת תקינה יש לפעול על פי שלבים מוקפדים.

שלב ראשון- איתור מקום הפיצוץ

מהירות התגובה של צוות דודי מערכות הוא המפתח למזעור הנזקים שיגרמו המים לרכוש ולמבנה. ככל שהפיצוץ יאותר מהר יותר כך ייטב. המים זורמים לעיתים הרחק ממקור הפיצוץ.
בעזרת סיב אופטי המוחדר לצינורות המים או הביוב, איתור פיצוצי צנרת בחולון יהיה מדויק. מרגע האיתור יסגרו המים בצנרת וימנע נזק נוסף לתשתיות ו/או לדירות סמוכות.

שלב שני – דרכי הטיפול

לאחר האיתור תבוצע שאיבה של עודפי המים באם יהיה בכך צורך.
צוות דודי מערכות מצויד במיטב הכלים הטכנולוגיים הדרושים. המומחה יציע פתרון לתיקון הצנרת. יתכן ויהיה צורך בהחלפת קטע שנשחק ולעיתים מדובר בצנרת כולה או בחלקה.
הכל כמובן בהתאם למצב שמתגלה. באם זה צינור תת קרקעי או צינור העובר בקיר או רצפת מבנה, יש צורך לגלות אותו ולתקנו.

שלב שלישי – יישום הפתרון

לא יהיה צורך למצוא בעל מקצוע נוסף.
מרגע שצוות דודי מערכות ומשאבות מים איתר את הבעיה ועצר את המשך הנזק, הוא גם יישם את הפתרון שיבחר. הצוות בעל ניסיון של שנים רבות ועומד לשירותכם בכל עת. הצוות יחליף צינורות ישנים שהתבלו ויסגור את המקום בצורה מקצועית כך שלא יישאר צורך נוסף לאיתור פיצוצי צנרת בחולון.

שלב רביעי- השבת הצנרת לתפקוד מלא

לאחר שבוצע התיקון, הצנרת תחובר בחזר בצורה תקינה ומקצועית לתשתיות המים הקיימות או במקרה הצורך לתשתיות הביוב. תערך בדיקה חוזרת והמומחה יוודא שאין נזילות והצנרת תקינה לעבודה מאומצת של עוד שנים רבות.
כל נזילה יכולה להסתיים בפיצוץ.
  לאיתור פיצוצי צנרת בחולון התקשרו אלינו ללא דיחוי.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button