אל חוזרים בבני ברק

בית > מרכז מידע > אל חוזרים בבני ברק

אל חוזרים בבני ברק להבטחת זרימת מים תקינה

שאלתם את עצמכם בוודאי לא פעם איך מבטיחים שהמים לא ינועו קדימה ואחרוה בצנרת המים הביתית. התשובה היא שסתומי אל חוזר שתפקידם לוודא שזרימה של נוזלים- מים או ביוב בכיוון אחד בלבד. מלבד זה אל חוזרים מוודאים שלא ייכנס אוויר אל הצרת מה שמצמצם למינימום את השכיחות של תקלות בלחץ המים.
קבוצת דודי משאבות מים מתמחה גם בתחום של אל חוזר.
הבטחת זרימת נוזלים תקינה או- מה גורם לחשבון המים להתנפח?
אל חוזרים בבני ברק והסביבה לא רק מביאים לתפקוד תקין של מערכת המים אלא גם מונעים את חשבונות המים המנופחים. איך? המים שעוברים אל המערכת הביתית נחשבים כאילו נצרכו ולכן גם אם לאחר מכן הם חוזרים לברז הראשי, אם אין לכם אל חוזר תשלמו עליהם אפילו שלא צרכתם אותם.

שלב ראשון – קיבלתם חשבון מים גובה? חשוב לבדוק באופן יסודי את כל מערכת המים
כמו כל דבר גם טיפול בשסתומי אל חוזרים בבני ברק מחייב אבחון של כל המערכת. צוות מנוסה מטעם דודי משאבות מים יבדוק את כיוון זרימת המים וגם את השעונים כדי לבחון מה הסיבה לחשבונות המנופחים שקיבלתם.

שלב שני – גיליתם זרמה בכיוון ההפוך, מה עושים?

אם הבדיקה המקיפה ביצעו בדודי משאבות מים מראה על זרימה הפוכה חשוב שתתקינו שסתום אל חוזר.
שסתומי אל חוזרים בבני ברק והסביבה יספקו לכם מענה לחמש שנים ויבטיחו לכם שקט.
שלב שלישי – איך מתקינים שסתומי אל חוזרים בבני ברק?
התקנת שסתומי אל חוזרים בבני ברק מבצעים במיקום המתאים ביותר. בנוסף חשוב לבחור את השסתום הנכון שיתאים לצנרת הקיימת ולהיקפי השימוש בה.

שלב רביעי – בדיקה מקיפה של כל המערכת

אנשי המקצוע  של דודי מערכות ומשאבות מים לא יעזבו את המקום לפני שיבדקו שכל המערכת עובדת בצורה תקינה ומקצועית. בהקשר זה יתנו את הדעת כמובן לזרם המים ולרמת לחץ המים בכל מקום בבניין. אתם תידרשו לעקוב אחר חשבונות המים שלכם.

מכשיר קטן עם תועל רבה

שסתומי אל חוזרים בבני ברק והסביבה הם דוגמה נהדרת למכשיר קטן שיביא לכם תועלת עצומה. לכאורה מדובר על פעולה פשוטה שבה אנחנו מתקינים שסתום קטן על מונה המים אבל בבוא הזמן הדבר יחסוך לנו מאות שקלים וישמור על תקינות מערכת המים שלנו. קבוצת דודי משאבות מים מתמחה בהתקנת שסתומי אל חוזר ותשמח לייעץ לכם בנושא.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button