אל חוזרים בקרית אונו

בית > מרכז מידע > אל חוזרים בקרית אונו

אל חוזרים בקרית אונו

כדי למנוע זרימת מים חוזרת במערכות מים שונות מותקן שסתום אל חוזר. הזרמה חוזרת יכולה להביא לחזרתם של מים מזוהמים למערכת מי השתיה או פשוט לגרום לחיוב נוסף בחשבון המים הביתי שלכם. אל חוזרים בקרית אונו הם איפוא שסתומים חד-כיווניים שיש להתקין בשעוני המים או במערכות הביוב כדי להביא לזרימת מים בכיוון אחד ולמנוע מצב של בעיות בלחץ המים בשל כניסת אוויר לצנרת ולמערכות המים.

כיצד לשמור על זרימה תקינה

התקנת אל חוזרים בקרית אונו וברחבי הארץ דואגת להסדרת כיוון הזרימה של מערכות לאספקת מים המותקנות בבתים ובמבנים ציבוריים. המטרה היא לגרום למערכו המים לפעול כראוי ולשמור על גובה המים. התקנתו של שסתום זה יכולה להביא להורדה בתשלום חשבונות המים.
תשלומי מים גבוהים לרוב מקורם בתקלות שונות בקו המים העירוני או בבעיות בלחץ המים בבניינים גבוהים, כשאז זרם המים חוזר לברז הראשי.

שלב ראשון – מתי לבדוק את זרם המים והשעונים

כאשר מדובר בחשבון מים גבוה או במניעת בעיות בצנרת המים או הביוב, מומחי דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מגיעים לבצע בדיקה ואבחון אחר בעיות. הם בודקים את זרימת המים ואת שעוני המים מתוך מטרה לעמוד על חריגות, במידה ואלו קיימות.

שלב שני – לבחון את הטיפול הרצוי

במידה ומתגלה בעיה בזרימת מים חוזרת מאחר ולא מותקן שסתום אל חזור, ימליץ איש המקצוע שלנו על התקנתו של שסתום חד-כיווני זה מפלסטיק או מנחושת. כך יינתן מענה מיטבי למשך זמן ממושך של בין ארבע לשש שנים.

שלב שלישי – התקנת שסתום אל חוזר

השסתום לרוב מותקן על ידי איש המקצוע שלו במיקום היעיל ביותר בצינור, שהוא לרוב מתחת לשעון המים, והדבר ייעשה בהתאם לסוג הצנרת, צורתה והשימוש בה.

שלב רביעי – לבדוק את תקינות הציוד

עם התקנת שסתום אל חזור במערכת המים יש לעקוב אחר השינויים בחשבון המים, בזרם המים ובלחץ שלהם על מנת לבדוק שהמערכת אכן תקינה.

מכשור קטן וחסכוני שעושה את ההבדל

במידה ואתם חשים שחשבון המים שלכם גבוה באופן חריג ואתם סבורים שיש אצלכם זרימה הפוכה ואולי גם הצפה אפשרית של מערכת הביוב, הרי שהתקנת אל חוזרים בקרית אונו יכולה להיות פתרון יעיל ונכון עבורכם אנו בדודי מערכות ומשאבות נשמח להעמיד לרשותכם את שירותינו המקצועי הכלל ארצי 073-7826176 

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button