ביובית בגבעתיים

בית > מרכז מידע > ביובית בגבעתיים

ביובית

ברגע הכי לא מתאים בדרך כלל בסוף השבוע בשעות הערב המוקדמות או המאוחרות אתם מריחים ריח לא נעים. בתחילה נדמה לכם שזה משהו רחוק ואולי טעיתם בכלל, אבל עד מהרה אין מקום לטעויות. שובל של מים מצחינים ממלא את הרחוב והריח גואה.
סתימה בביוב נשמעת ונראית בערך כך והיא כאמור תמיד תגיע ברגע הכי לא מתאים.

סתימה ברב קומות- למה זה קורה?

לא רק בבתים פרטיים מתרחשות סתימות בביוב אלא גם ברבי קומות כמו שיש בשפע בערי המרכז ובהן גבעתיים וכמובן במבני תעשייה ומסחר ציבוריים. כך או כל התופעה מטרידה ותמיד חשוב למצוא את הגורם המקצועי שתוכלו לסמוך עליו ברקע האמת.
קבוצת דודי משאבות מים מעניקה ביובית-24-7/">שירותי ביובית בגבעתיים ובכל ערי המרכז באופן מקצועי ובזמינות גבוהה.

זמינות גבוהה- הדבר החשוב ביותר

הזמינות כאמור היא חשובה משום שכל רגע שבו הביוב עולה על גדותיו מסכן את כל דיירי הבניין והסביבה ומזמין מכרסמים וכל מני אורחים לא רצויים. הטיפול המהיר מבטיח לכם מידה רבה של חזרה מהירה לשגרה ומכאן החשיבות העצומה שלו.

אבחון הבעיה

מעבר לזמינות חשוב לזכור שסתימה או הצפה בביוב בהחלט עלולה לקרות אבל לעתים קרובות ניתן למנוע אותה. לאחר שאיבת המים ופתיחת הסתימה חשוב לבצע בדיקה מקיפה של כל קו צנרת הביוב על ידי מצלמה מיוחדת שתבחן מה מצב הצנרת ומה כדאי לעשות כדי להימנע מהתענוג המפוקפק של סתימה בביוב בעתיד.

המומחים שלנו יגידו לכם מה כדאי לעשות

המומחים של קבוצת דודי משאבות מים ייעצו לכם כיצד לנהוג: ייתכן שימליצו לכם לבצע ניקוי של שאריות שומן מהמערכת כל כמה חודשים או להחליף חלק מצנרת הביוב.
כך או כך ההמלצה של המומחים שלנו היא המלצה של מומחים מהשטח והיא הערובה שלכם לשקט וביטחון בעתיד.
סתימה במערכת הביוב כאמור אינה גזרת גורל. ניתן להימנע ממנה וברגע האמת הטיפול בה כיום עם המכשור המתקדם כולל ביובית בגבעתיים נעשה בתוך כמה שעות.

מי אנחנו

קבוצת דודי משאבות מים ומערכת מים מעניקה ללקוחותיה שירות בזמינות גבוהה ובמחירים הוגנים בכל אזור המרכז ובפרט בעיר גבעתיים. חברתנו מחזיקה בציוד המקצועי ובצוותי עבודה בעלי ניסיון וידע רב. לקבלת מידע פנו אלינו דרך האתר ונשמח לסייע בכל שאלה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button