בניית חדרי משאבות בהרצליה

בית > מרכז מידע > בניית חדרי משאבות בהרצליה

בניית חדרי משאבות

מים הם כוח עצום אבל בלי משאבות מתאימות הם יזרמו רק לפי כוח הגרביטציה, כלומר למטה. בבנייני מורים ומשרדים גבוהים כמו אלו שיש בשפע בהרצליה נדרש פתרון יעיל ועוצמתי שיביא את המים לכיוון הרצוי גם לקומות הגבוהות ביותר. מנגד, בדירות מרתף יש צורך במשאבות שיניעו את הפסולת בצנרת הביוב למעלה וכך יאפשרו זרימה טובה בכל מערכת האינסטלציה.

בניית חדרי משאבות בהרצליה מאפשרת לכל המערכות הללו- ביוב, כיבוי אש ומים להתקיים באיזון מושלם ובסנכרון פלאי. את חדרי המשאבות יש למקם בחדרים על גגות הבתים ובהתאם לכללים שנקבעו כדי להבטיח פעילות מיטבית שלהם ושמירה על הבטיחות בתוך הבניין. קבוצת דודי משאבות מים בונה, מתקינה ומתחזקת חדרי משאבות על כל סוגיהם והיא מעניקה שירות ללקוחות פרטיים ומסחריים כאחד.

אבחון הצרכים של הבניין

הקמת או בניית חדרי משאבות בהרצליה מחייבת חשיבה מעמיקה, תכנון, ידע מקצועי וכמובן ציוד מתאים. הם אמורים לתת מענה לכל הסוגים של משאבות שנדרשים לטובת בניין כזה או אחר ולכל סוגי השימושים- פרטי או מסחרי. קבוצת דודי משאבות מים מחזיקה בצוות מקצועי ואמין שמכיר את כל המשאבות הקיימות ומחזיק בכל הידע המקצועי שנדרש לטובת בניית חדרי משאבות בהרצליה.
הצוותים המקצועיים ילוו אתכם משלב התכנון, ההקמה וכמובן התחזוקה בהמשך.

שלב ראשון – הגדרת סוג המשאבות הנדרשות

בשלב הראשון נחשוב ביחד מהם סוגי המשאבות הנדרשות לבניין הספציפי שלכם לפי סוג השימוש, גודל וכמות הדיירים. לאחר מכן נבחר את המשאבות המתאימות ביותר עבורכם.

שלב שני – התקנת המשאבות

בכל סוג של מבנה נתקין את המשאבות באופן מקצועי בדגש על דיוק, שירותיות והנחיות מדויקות לגבי תפעולה המשאבה.

שלב שלישי – יצירת התשתית הנלווית למשאבות

בניית חדרי משאבות בהרצליה מחייבת הקמה של תשתית מתאימה ואת זה בדודי משאבות מים יודעים לעשות הכי טוב! אנו נתקין את לוחות הפיקוד ואת כל העזרים הנדרשים כדי לתפעל את חדר המשאבות בצורה הטובה ביותר.

שלב רביעי – חיבור המשאבות למערכת המים

אחרי שבנינו את חדר המשאבות צוותי העבודה המקצועיים של דודי יחברו את המשאבות החדשות למערכת המים של הבניין ויבדקו את תקינות המשאבות מההיבט המכני ומההיבט החשמלי.

מובילים במתן שירות

קבוצת דודי משאבות מים מתמחה בכל סוגי המשאבות ועוסקת בנושא של בניית חדרי משאבות בהרצליה מזה שנים רבות. הקבוצה מעניקה שירות מקצועי ומעולה בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בדגש על שירות זמין והוגן. נשמח לעמוד לשירותכם בטל’ 073-7826176 או באתר האינטרנט.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button