בניית חדרי משאבות ברמת גן

בית > מרכז מידע > בניית חדרי משאבות ברמת גן

בניית חדרי משאבות ברמת גן - המומחים בתחום

https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ נועדו להגביר את לחץ המים במערכות קירור, בבנייני מגורים גבוהים, במערכות מיזוג אוויר, השקיה, כיבוי אש ועוד. בכל מקום שלחץ המים הטבעי אינו מספיק, אינו יעיל או שנדרשת רציפות בכל עת, יש צורך במשאבה. משאבות אלה נדרשות להיות בחדרים על גגות הבתים ובאתרים מוסדיים ופרטיים באופן מוגן.
חברת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בכל תחומי בניית חדרי משאבות ברמת גן וברחבי הארץ ובטיפול בהם ללקוחות פרטיים, תעשייתיים ומוסדיים.

מתכננים ומקימים חדרי משאבות

חדרי משאבות נדרשים במקרים רבים בעידן המודרני, המסתמך יותר ויותר על הזרמת מים בלחץ. חדרי משאבות מיועדים לתת מענה בהתאמה לכל סוגי המשאבות הנדרשות במהלך הקמת בניינים למגורים או מבני תעשייה, מבנים או שדות חקלאיים ובריכות.
אנשינו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים מלווים את כל תהליך ההקמה לצורך בניית חדרי משאבות ברמת גן לפי התקן הישראלי והמשרדים המופקדים על הנושא.

שלב ראשון – הגדרת סוג המשאבות הנדרשות

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים מתקינים, מתקנים, משקמים ומתחזקים משאבות מים ויודעים להגדיר את המשאבות הנדרשות ללקוח על פי הצרכים.

שלב שני – התקנת המשאבות במקום

בין אם מדובר על בניין מגורים, בין אם מדובר על מבנה תעשייה, בריכה עירונית, שדה חקלאי או כל מקום אחר בו נדרשות משאבות, אנו נדע להתקין את כל המשאבות ולוודא את פעולתן התקינה.

שלב שלישי – הקמת התשתית הנלווית למשאבות

לאחר בחירת המיקום להתקנת המשאבות והתקנתן, יש להוסיף לוחות פיקוד אשר יבקרו את פעולתן על פי ההגדרות שיוכנסו.

שלב רביעי – חיבור המשאבות למערכת המים

לאחר בניית חדרי משאבות ברמת גן, אנשינו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים יחברו את המשאבות למערכת המים המרכזית ויוודאו שפעולת המשאבות תקינה מבחינה מכנית וחשמלית.  

חטיבת שירות מובילה

חדרי משאבות, מערכות מים מורכבות ודאגה למים באיכות טובה חשובים לשמירה על בריאות הציבור.
זו הסיבה שאנשים המורשים לעסוק בכך נדרשים להיות מקצועיים ומוסמכים לטפל בכך. בכל נושא נשמח לעמוד לשירותכם בכל מקום בארץ.

פנו אלינו בטל': 073-7826176

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button