בעיית לחץ מים בגבעתיים

בית > מרכז מידע > בעיית לחץ מים בגבעתיים

לחץ מים לא תקין בגבעתיים

אפשר להגיד שבניין הוא מעין גוף שבו זורמים מים, ממש כמו בגוף האדם. בדיקה פשוטה על גופנו עשויה ללמד אותנו האם לחץ הדם שלנו תקין ועל בסיס אותו העיקרון נוכל לבצע בדיקה פשוטה ולבחון האם לחץ המים בבניין הוא תקין.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

מערכות המים בבניינים ומידת התקינות שלהם משפיעות לא רק על איכות החיים של הדיירים אלא גם על תחזוקת המבנה.
לחץ המים הוא מדד חשוב היות שבכל מצב של לחץ מים לא מאוזן אנחנו עלולים להיות חשופים לנזקים: לחץ מים נמוך פוגע באיכות החיים ולחץ גבוה עלול להוביל לניתוקים ולפיצוצי צנרת.
שלב שני – מתי כדאי לבצע בדיקה של בעיית לחץ מים בגבעתיים?
אם ביצענו שיפוץ רציני בבניין או עבודות אינסטלציה שכללו חידוש חלקים של תשתית המבנה או במקרה שהתקנו מערכת אינסטלציה חדשה או חיטאנו את צנרת המים חשוב לבצע בדיקה של בעיית לחץ מים בגבעתיים. במקרים אחרים כמו בזמן ביקורת מבנים שבשגרה, ביצוע בדק בית, במקרה שיש חשש לבעיות בלחצי המים, במסגרת בדיקות נזילות או כחלק מבדיקות שונות שמתקיימות לקראת קבלת טופס 4 חשוב גם כן לבצע בדיקה זו.

שלב שלישי – למה חשוב לזהות את מקור הבעיה של לחץ מים?
המשמעות של לחץ המים על איכות החיים היא קריטית במיוחד עבור דיירי הדירות הגבוהות והמרתפים. יתר על כן, לחץ מים מאוזן ותקין עשוי למנוע תקלות של סתימות, פיצוצים והצפות.
שלב רביעי – איך מאתרים נזילות בצנרת המים בזכות בדיקת לחץ המים
מדובר על בדיקה תהליכית שבה בשלב הראשון סוגרים את הברז הראשי ומחברים את הברז במקלחת לשעון לחץ כדי לקבוע האם ישנה נזילה.
לאחר מכן בודקים את הלחץ מים הקבוע בצינורות בזמן שהברז סגור. בהמשך יש לבדוק את לחץ המים בברז המים החמים- כל שינוי יעיד על קיומה של נזילה. את אותה בדיקה נבצע גם עבור צנרת המים הקרים.
  איתור הנזילה ומיקומה המדויק ייעשה על ידי חיישן גז.
כדי לשמור על הצנרת ועל משאבות המים חשוב לבצע בדיקת לחצי מים על ידי גורם מומחה ומנוסה. בדיקה על ידי מומחה תבטיח תוצאה מדויקת ומניעה של בדיקות נוספות שאין בהן צורך.
קבוצת דודי משאבות מעניקה שירות בדיקת לחצי מים יעיל ומקצועי עם ציוד מתקדם שמבטיח איתור הנזילה או כל תקלה אחרת תוך שירות מהיר וזמין ללקוחות. ניתן ליצור עמנו קשר דרך אתר האינטרנט של החברה ונשמח לסייע בכל שאלה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button